Xbox kolu mu, PS4 kolu mu?

Frik

Kilopat
Makaleler
2
Ben oyunları genel olarak gamepadden oynamayı seven birisiyim.
Sizce Xbox kolu mu almalıyım yoksa Dualshock 4 mü?
Gördüğüm kadarıyla Dualshocklar daha pahalı ve tak çalıştır olmuyor.

Ayrıca Xbox 360 koluyla Xbox One kolu aynı işlevi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunları genel olarak gamepadden oynamayı seven birisiyim.
Sizce Xbox kolu mu almalıyım yoksa Dualshock 4 mü?
Gördüğüm kadarıyla Dualshocklar daha pahalı ve tak çalıştır olmuyor.

Ayrıca Xbox 360 koluyla Xbox One kolu aynı işlevi görür mü?
Bilgisayarında bu kolları kullanmak için Bluetooth adaptör alman lazım.
Kaç metre uzaktan oynayacaksın onuda belirtmelisin. Bluetooth adaptör tavsiyesi için istersen ayrı bir konu aç.
Arkadaşın diğer mesajlarına bakarsanız yeni masaüstü pc toplamış.

Bilgisayarında bu kolları kullanmak için Bluetooth adaptör alman lazım.
Kaç metre uzaktan oynayacaksın onuda belirtmelisin. Bluetooth adaptör tavsiyesi için istersen ayrı bir konu aç.

Arkadaşın diğer mesajlarına bakarsanız yeni masaüstü pc toplamış.
Normal masaya oturup ekran karşısında oynayacağım.

Normal masaya oturup ekran karşısında oynayacağım.
Tamam o zaman 50 liralık bir Bluetooth adaptör işini görür.

Hangi marka aldığını da yaz ben de adaptör almak istiyorum.

Şu anda kablolu kullanıyorum. Kol için sana önerim ben Dualshock 4 kullanıyorum ds4 windows programı ile sorunsuz çalışıyor fifa 19 filan çalımlar filan sıkıntısız yapılabiliyor.

Tamam o zaman 50 liralık bir Bluetooth adaptör işini görür.

Hangi marka aldığını da yaz ben de adaptör almak istiyorum.

Şu anda kablolu kullanıyorum. Kol için sana önerim ben Dualshock 4 kullanıyorum DS4 Windows programı ile sorunsuz çalışıyor FIFA 19 filan çalımlar filan sıkıntısız yapılabiliyor.
Peki FPS veya yarış oyunlarında da aynı olur mu?
Ayrıca adaptör takmadan kablosuz çalışır mı?
Bilgisayarı İtopya'dan aldım Wi-Fi adaptörü eklettim fakat Bluetooth adaptörü görmedim ayriyeten de aradım öyle bir şey satılmıyordu.
Üzgünüm biraz cahilim.

Peki FPS veya yarış oyunlarında da aynı olur mu?
Ayrıca adaptör takmadan kablosuz çalışır mı?
Bilgisayarı İtopya'dan aldım Wi-Fi adaptörü eklettim fakat Bluetooth adaptörü görmedim ayriyeten de aradım öyle bir şey satılmıyordu.
Üzgünüm biraz cahilim.
Kol Forza Horizon 3, Need for Speed Payback fark etmez kardeşim. FPS olarak Battlefield'ta sorunsuz çalışır. Kablosuz çalışması için Wi-Fi adaptör olmaz maalesef Bluetooth adaptör alacaksın.

Standart bir micro USB şarj kablosu ile de çalışıyor Xbox One S kolu. Xbox 360 kolunu da aynı şekilde tak çalıştır olarak kullanabilirsiniz. FIFA falan oynarken ikisi arasında neredeyse fark yok ama yarış oyunlarında One S kolunun tetik yani gaz tuşları ve anologları birazcık daha hassaslık sağlıyor.

Eğer kablosuz olması olmazsa olmaz değilse, Xbox 360 kolunu orijinal olarak bulabilirseniz daha ekonomik olarak o da tercih edilebilir.

Artı -1 Eksi
Standart bir micro USB şarj kablosu ile de çalışıyor Xbox One S kolu. Xbox 360 kolunu da aynı şekilde tak çalıştır olarak kullanabilirsiniz. FIFA falan oynarken ikisi arasında neredeyse fark yok ama yarış oyunlarında One S kolunun tetik yani gaz tuşları ve anologları birazcık daha hassaslık sağlıyor.

Eğer kablosuz olması olmazsa olmaz değilse, Xbox 360 kolunu orijinal olarak bulabilirseniz daha ekonomik olarak o da tercih edilebilir.
Arkadaş acemi lütfen Xbox kolunun pilli olduğunu da belirt. DS4 al on numara kol kardeşim. DS4 Windows ile çalışmadığı oyun yok.

Ben Wi-Fi adaptör ile çalışır mı demedim. Bluetooth adaptörü olmazsa da çalışır mı dedim çünkü İtopya'da Bluetooth adaptörü diye arayınca bir sonuç çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı