Xbox kolu nasıl garantiye yollanır?

VXCMANE

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir adet Xbox 9.nesil bir kontrolcüm var ve bu kontrolcünün sol analogu ileri yaptığımda ve bıraktığımda hala ileride kalmış gibi gözüküyor bu oyunlar da bir nevi oto yürüyüş olarak söylenebilir. Bu beni çok rahatsız ediyordu ve garantiye göndermeye karar verdim daha 2 yıl kadar garantisi var. Şimdi ben garantiye nasıl yollayacağım yardımcı olur musunuz? Bana bir kargo kodu gönderdiler ve UPS adlı firmaya yönlendirdiler ama bilen varsa açıkca yardımcı olabilir mi?

UPS kuryesini çağırıyorsunuz size verdikleri kod ile birlikte gamepadi teslim ediyorsunuz , gerisi onlarda zaten. İçinde pil falan olmasın onları çıkarın. Size attıkları mailde UPS ile ilgili kısım olması lazım kurye randevusu oluştur gibi ordan da yapabilirsiniz.

UPS kuryesini çağırıyorsunuz size verdikleri kod ile birlikte gamepadi teslim ediyorsunuz, gerisi onlarda zaten. İçinde pil falan olmasın onları çıkarın. Size attıkları mailde UPS ile ilgili kısım olması lazım kurye randevusu oluştur gibi oradan da yapabilirsiniz.

Hocam 2 sorum olacak.

Tahmini ne kadar sürer ve bu gönderdiğim kargo yurt dışına mı gidiyor yoksa Türkiye'de bir bayileri mi var.

UPS kuryesini çağırıyorsunuz size verdikleri kod ile birlikte gamepadi teslim ediyorsunuz, gerisi onlarda zaten. İçinde pil falan olmasın onları çıkarın. Size attıkları mailde UPS ile ilgili kısım olması lazım kurye randevusu oluştur gibi oradan da yapabilirsiniz.

Ek olarak dediğiniz kod aşagıda ki kod mu?

Dosya Ekleri

• ups.png
    ups.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 8
Süre için bir şey diyemem hocam evet kod O, İstanbul'da servisleri var başka şehirleri bilmiyorum.

Hocam bilmediğimden soruyorumda UPS'nin sitesinden kurye iste seçeneğini mi seçeceğim? Bir de normal bir ayyakabı kutusuna sağlam bir şekilde koysam yeterli olur mu? Çünkü kutusunu göndermeyin diyorlar.

Hocam bilmediğimden soruyorumda UPS'nin sitesinden kurye iste seçeneğini mi seçeceğim? Bir de normal bir ayyakabı kutusuna sağlam bir şekilde koysam yeterli olur mu? Çünkü kutusunu göndermeyin diyorlar.
Hocam bende 6-7 ay önce göndermiştim dediginiz gibi kendi kutusunu istemiyorlar, ne olur ne olmaz diye şahsen ben gönderecegim kutunun içine gazetelerle doldurmuştum bir yere çarpmasın diye. Ben kuryeyi çagırma seçenegini seçmiştim benden alsın diye fakat gelmiyor en azından beni 3 gün boşu boşuna bekletmişlerdi şubelerine gidip kendim vermiştim sonrasında sizde öyle yapın bence zaman kaybetmemiş olursunuz microsoft hesabınızı biraz kurcalarsanız orda süreç adım adım yazıyor fakat çokta saglıklı degil. Size geri göndermeleri, benimkisi yanlış hatırlamıyorsam 20 gün civarı bir şey sürmüştü sizinkide o kadar sürebilir belki, birde aklıma gelmişken pilleri çıkartıp yolllayın. Şikayetinizide bir kagıda koyup kutun içine koyun veya kutunun dışına yapıştırın. Ekleme: Mail hesabınıza bir kod göndermeleri gerekiyor diye hatırlıyorum.

Hocam bende 6-7 ay önce göndermiştim dediginiz gibi kendi kutusunu istemiyorlar, ne olur ne olmaz diye şahsen ben gönderecegim kutunun içine gazetelerle doldurmuştum bir yere çarpmasın diye. Ben kuryeyi çagırma seçenegini seçmiştim benden alsın diye fakat gelmiyor en azından beni 3 gün boşu boşuna bekletmişlerdi şubelerine gidip kendim vermiştim sonrasında sizde öyle yapın bence zaman kaybetmemiş olursunuz Microsoft hesabınızı biraz kurcalarsanız orada süreç adım adım yazıyor fakat çok da saglıklı degil. Size geri göndermeleri, benimkisi yanlış hatırlamıyorsam 20 gün civarı bir şey sürmüştü sizinkide o kadar sürebilir belki, bir de aklıma gelmişken pilleri çıkartıp yolllayın. Şikayetinizide bir kagıda koyup kutun içine koyun veya kutunun dışına yapıştırın. Ekleme: Mail hesabınıza bir kod göndermeleri gerekiyor diye hatırlıyorum.

Bir deneyelim hocam internetten kurye çağırmayı olmazsa kendim giderim direkt ama şimdi formu doldururken ödeme yöntemi diye bir şey gördüm, halbuki ücretisz olması gerekmiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı