Xbox konsolu alınır mı?

m1sluk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben Xbox konsolu alıp bilgisayardan oynayacağım mesela ben bütün oyunları o Xbox konsolu ile oynayabilir miyim yoksa belirli oyunları mı? Mesela hangi konsolu aldığıma mı bağlı, hangi konsolu almamı önerirsiniz?

Arkadaşlar şimdi ben Xbox konsolu alıp bilgisayardan oynayacağım mesela ben bütün oyunları o Xbox konsolu ile oynayabilir miyim yoksa belirli oyunları mı? Mesela hangi konsolu aldığıma mı bağlı, hangi konsolu almamı önerirsiniz?
Hangi Xbox'tan bahsediyorsun? Tavsiye olarak Series S öneririm. PC'deki bütün oyunları oynayamazsın. Ama neredeyse tüm hikayeli oyunları oynarsın. Valorant CS falan oynayamazsın.

Xbox Game Pass içerisindeki tüm oyunları aylık 79.99TL karşılığında bedava oynayabilirsiniz. Yeni çıkmış olan Starfield dahil. Ama CS, Valorant vs. bunları oynayamazsınız zaten. Steam oyunlarını da oynatmaz. Eğer Xbox mağazasında varsa alacağınız oyun oradan alırsınız. Ve Xbox Series S önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı