Xbox kontrolcü pil yuvası gevşer mi?

Serkan202

Femtopat
Xbox aldım kontrolcü pille çalışıyor, günde 5,6 saat oyun oynuyorum ileride pil yuvası tutmama, sıkı tutmaması gibi sorunlar olur mu?
Bunun için Xbox'un kendi pil setini mi almalıyım?

Xbox aldım kontrolcü pille çalışıyor, günde 5,6 saat oyun oynuyorum ileride pil yuvası tutmama, sıkı tutmaması gibi sorunlar olur mu?
Bunun için Xbox'un kendi pil setini mi almalıyım?

İllegal hareketler yapmazsan bence sıkıntı olmaz.
Bkz: İllegal hareketler örnekleri
  • Kontrolcüyü fırlatmak
  • Kontrolcüye sıvı dökmek
  • Pilleri sürekli tak-çıkar yapmak
  • Uymayan pilleri zorla takmaya çalışmak
Kontrolcünün tam markasını, hangi nesil olduğunu söylerseniz ona göre kronik bir sorunu var mı yok mu araştırabiliriz.

İllegal hareketler yapmazsan bence sıkıntı olmaz.
Bkz: İllegal hareketler örnekleri
  • Kontrolcüyü fırlatmak
  • Kontrolcüye sıvı dökmek
  • Pilleri sürekli tak-çıkar yapmak
  • Uymayan pilleri zorla takmaya çalışmak
Kontrolcünün tam markasını, hangi nesil olduğunu söylerseniz ona göre kronik bir sorunu var mı yok mu araştırabiliriz.
9. seri. yani demek istediğim pil yuva kapağı

Xbox'un kendi pillerini de sonuçta aynı yere takacaksın. Sorun olmaz.
kendi pillerini takıcaksın birdaha çıkmıyor ama diğer piller tak çıkar pil kapağında sorun olur mu onu yazdım

soruyu tam yazmamışıyım soru yuva kapağı olacak pil değiştirmek için süreki açılıp kapanıyor düşündürdü @HestiaS @goodmantr @Famronty @BGSGP

9. seri. yani demek istediğim pil yuva kapağı

kendi pillerini takıcaksın birdaha çıkmıyor ama diğer piller tak çıkar pil kapağında sorun olur mu onu yazdım

soruyu tam yazmamışıyım soru yuva kapağı olacak pil değiştirmek için süreki açılıp kapanıyor düşündürdü @HestiaS @goodmantr @Famronty @BGSGP
Şimdi anladım kusura bakmayın. Kanırtmazsanız normal pil kullanmanın sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı