Xbox kontrolcüsünde pil çalışmıyor

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Arkadaşlar ben şarj edilebilir Efcell pil kullanıyorum. 1100mh şarjı dolu kontrolcü takıyorum sonra bir 5dk oynuyorum kontrolcü kapanıyor. Şarj makinesi takıyorum orada da yeşil ışık yanıyor, pilleri saate takıyorum saat çalışıyor ama bu piller benim kontrolcüde 5 dk oluyor sonra kapanıyor. Bir daha denedim gördü şarj Full yazıyor yine 5 dk geçiyor yine aynı şey oluyor bir sıkıntımı var anlamadım?

Kontrolcüyü Bluetooth ile mi bağlıyorsunuz? Aynı problemi 2 adet 2700mah lık şarj edilebilir pillerde yaşıyordum. İlk nesil için aldığım kablosuz kontrolcü adaptörünü taktığımdan beri problem olmuyor. Alıcıdan ötürü olduğuna kanaat getirip bu şekilde kullanmaya başladım :)

Kontrolcüyü Bluetooth ile mi bağlıyorsunuz? Aynı problemi 2 adet 2700MAh'lık şarj edilebilir pillerde yaşıyordum. İlk nesil için aldığım kablosuz kontrolcü adaptörünü taktığımdan beri problem olmuyor. Alıcıdan ötürü olduğuna kanaat getirip bu şekilde kullanmaya başladım :)

Evet aynen hocam Xbox konsolunda kullanıyorum Xbox konsolu mu Bluetooth'la ben de kırtasiyeden satılan 35 TL aldım. Kutusunu da çöpe atım iade de edemem. Baktım böyle 2500mh üzeri daha tercih ediyorlar ben de ucuz yoldan hallederim kafasına düşmüştüm neyse yapacak bir şey yok.
Daha yeni aldım.

Pillerin ömrü bitmiştir.

Kontrolcüyü Bluetooth ile mi bağlıyorsunuz? Aynı problemi 2 adet 2700MAh'lık şarj edilebilir pillerde yaşıyordum. İlk nesil için aldığım kablosuz kontrolcü adaptörünü taktığımdan beri problem olmuyor. Alıcıdan ötürü olduğuna kanaat getirip bu şekilde kullanmaya başladım :)

Siz hangi pili kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılacak şey belli. Güzel bir pil seti alıyorsunuz ve devam ediyorsunuz.

Önerebileceğiniz bir pil var mı? Magzalardan alabileceğim.

Ben Duracell şarj edilebilir pil alacağım 2500mh alacağım ama benim şarj aletim biraz garip isimli li-on correct diye bir şey 1100mh pili 1-2 arası saate dolduruyor peki 2700 kaç saate doldurur, ınpout da 1000MAH yazıyor ben anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Çok gözükmemiş ben söyleyeyim input: AC100-240V47-63Hz output 4.2V/1000MA output çıkış oluyor yani benim şarj aletim 2700mh bir pili kaç saate doldurur?

16522924736281919744272.jpg

Hocam, boşuna uğraşmayın. Linkteki gibi set alın ve rahat edin.

Önerebileceğiniz bir pil var mı? Magzalardan alabileceğim.

Ben Duracell şarj edilebilir pil alacağım 2500mh alacağım ama benim şarj aletim biraz garip isimli li-on correct diye bir şey 1100mh pili 1-2 arası saate dolduruyor peki 2700 kaç saate doldurur, ınpout da 1000MAH yazıyor ben anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Çok gözükmemiş ben söyleyeyim input: AC100-240V47-63Hz output 4.2V/1000MA output çıkış oluyor yani benim şarj aletim 2700mh bir pili kaç saate doldurur?

Eki Görüntüle 1385006
Hocam sizin şarj aleti 18650 olarak bilinen Li-ion piller için. Bu şarj aleti ile Ni-Mh pilleri şarj edemezsiniz.

Hocam sizin şarj aleti 18650 olarak bilinen li-ion piller için. Bu şarj aleti ile ni-mh pilleri şarj edemezsiniz.

Hocam benim dedim 1100mh pilerde nimh onlar nasıl şarj oluyor o zaman? Ben anlamadım dolduruyor pileri bir sıkıntı da çıkmıyor.

Geri
Yukarı