Xbox Live Gold nedir?

doganpk1

Hectopat
Merhaba, Xbox Series S aldım. Yani yeni kullanıcıyım. :) Daha önce PS Cafe'lere bile birkaç kez gitmiş biriyim, size sormak istiyorum. Xbox Game Pass ile +100 oyun oynuyoruz. Bu olayı duydum, okudum. Fakat ayrıntıları neler? 29,99 TL'ye sadece konsol sadece PC modelleri var. Ultimate ile aralarındaki gerçek farklar nelerdir?

Xbox Live gerekli mi? Game Pass ile birlikte mi? Ayrı ayrı mı? Her ay ücretsiz oyun verildiği söyleniyor. Bu oyunları kendimiz mi seçiyoruz yoksa belirlenen oyunlar bize mi veriliyor?

Tüm cevaplar için teşekkür ederim. Öğretici olmaya gayret gösterirseniz sevinirim. Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Hocam, Live Gold hizmeti Online oyun oynamak için gerekli. Aylık bedava oyun da veriyor. Gamepass Ultimate alırsanız, yanında Live Gold ve EA Play aboneliği de geliyor. En iyisi Ultimate almanız. Aynı zamanda PC ile oyunlar paylaşıyor. Kendim de Gamepass Ultimate kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Hocam, Live Gold hizmeti Online oyun oynamak için gerekli. Aylık bedava oyun da veriyor. Gamepass Ultimate alırsanız, yanında Live Gold ve EA Play aboneliği de geliyor. En iyisi Ultimate almanız. Aynı zamanda PC ile oyunlar paylaşıyor. Kendim de Gamepass Ultimate kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Peki aylık bedava oyunlar şansa mı? Yoksa seçim şansı veriyor mu?

Evet hocam. Live Gold olmadan Online oyun oynanmıyor. Dediğim gibi en hesaplı olanı Ultimate.
@doganpk1, seçim şansı yok. Size oyun sunar. İsterseniz, yüklerseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı