Xbox Live Gold Online Oynamak İçin Şart mı?

Hasan Futbol

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 alacağım. Online oynamak benim için çok önemli. Ama Xbox Live Gold gerekiyormuş diye duydum. Nasıl yani ayrıca onun için para mı ödeyeceğim. Steam'de böyle bir sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Forza Horizon 4'ü PC'de oynayacaksanız herhangi aboneliğe ihtiyacınız yok, Xbox One üzerinden oynayacaksanız Live Gold almanız gerekli.

Ben bilgisayarda kullanacağım. Oyun her platforma çıktı. Bu arada kesin bilgi değil mi? Eminsiniz.
Eminim, Forza Horizon 3'ü Gold olmadan çok oyunculu oynadım.
Bu olay PS4'de de var ama Playstation 3'de yoktu. Belki XBOX 360 kullanıyorsanız onda da yoktur. Ayrıca XBOX Live Gold fiyatlarına zam gelecek ciddi derecede. Yani online oynamak için gerekli.

Forza Horizon 4'ü PC'de oynayacaksanız herhangi aboneliğe ihtiyacınız yok, Xbox One üzerinden oynayacaksanız Live Gold almanız gerekli.

Ben bilgisayarda kullanacağım. Oyun her platforma çıktı. Bu arada kesin bilgi değil mi? Eminsiniz.
Eminim, Forza Horizon 3'ü Gold olmadan çok oyunculu oynadım.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı