Xbox Müşteri Memnuniyeti

575423

Centipat
Arkadaşlar merhaba,

Sizlerle paylaşmak istediğim bir olay var, yaşadığım ve oldukça memnun kaldığım bir olay. 4 ay önce Teknosa'dan bir Xbox kolu satın aldım ve sadece 6-7 kez kullandıktan sonra bir arıza yaşandı. Sonra Teknosa'ya başvurduğumda, bana kolu geri vermelerini ve Xbox'ın kendisinin ilgileneceğini belirterek onlara aktarmamı söylediler. Yani araya aracı firma kesinlikle sokmuyorlar. Sorunu Xbox'a iletişim kurarak anlattım ve yaşadığım sorunu kolayca anladılar. UPS Kargo şubesine giderek cihazı onlara teslim ettim ve yerine yeni bir cihaz gönderildi.

Şunu belirtmek istiyorum ki, müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve bu şekilde memnuniyet oranları arttığında şirketin reklam yapmasına gerek kalmaz, müşteriler kendiliğinden yapar. Xbox'a bu konuda teşekkürlerimi iletiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimi firmalar değişim yapmamak için kırk takla atar. Xbox ürünlerini evimde aktif kullanıyorum henüz bir arıza yaşamadım. Logitech'de kullanıyorum klavyemde kullanıma bağlı oluşan deformasyonlar vardı. Logitech sıfırıyla değiştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı