MSI ve Eksen Bilgisayar Müşteri Memnuniyeti

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir MSI kullanıyorum, ilk cihazımı MSI GS73VR 7RF Vatan'dan almıştım. Cihazda bazı problemler oluştu ve servis tarafından iade kararı çıktı. Vatan Bilgisayar beni bu süreçte o kadar çok uğraştırdı ki ne değişim yaptılar ne para iadesi günlerce bekledim. Sonuçta para iadesi yapıldı ama Vatan Bilgisayar benim için bitmişti.

Sonra Eksen Bilgisayar'dan MSI GE73VR 7RF Raider cihazını satın aldım. O kadar nazik ve kibarlardı ki kargo hakkında süphelerim olduğunu söyleyince ekstra koruma bile yapmışlardı. Tüm satın alma sürecim sorunsuz geçti ama ne yazık ki şanssızlık bilgisayarım arızalı geldi. Yük altındayken cızırtı sesi geldi umursamadım. Vatan Bilgisayar ile yaşadığım sorunları düşününce içinden tekrar maratona girmek gelmedi. 10 ay sonra artık bilgisayarın bakım zamanı gelmişti. Ben de servise yolladım temizlensin diye aynı zamanda problemi söyledim. Sorunu çözemediler iade kararı çıktı.

Ben de direkt Eksen Bilgisayar'a gittim DOA raporu ile beni direkt değişimdeki Hasim Bey ile görüştürdüler. Değişim istediğimi dolar farkından dolayı yeni cihaz alamayacağımı söyledim. Fakat cihazım üretimden kalkmış artık yeni nesil olan modeli vardı piyasada.(15,000TL) Bunun üzerine disbiritör ile görüşme sağlayacaklarını ve elinden geleni yapacağını söyledi. 1 gün içerisinde haber geldi ve yeni modeli GE73 8RF RAİDER ile değişimi disbiritör tarafından eksen bilgisayar sayesinde onaylandı. Bunu anlatma sebebim cihazı satın alırken 500-1000 lira gibi fiyatlara takılmayın bu adamlar olmasa bırakın üst modelle değişimi hala para iadesini almak için acı çekiyordum. Özellikle önümüz black friday ve gidip de Hepsiburada veya Vatan gibi sitelerden almakla hataya düşmeyin. Olur da bi problem yaşarsanız acı çekersiniz. Buradan Eksen Bilgisayar'a teşekkür edip tüm arkadaşlarımıza şiddetle tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı