Xbox NAT türü orta gözüküyor

NAT türünü hiçbir türlü açık hale getiremedim.
Bu yüzden Forza Horizon 4 Online giremiyorum.
Bilen birileri varsa ilgilenebilir mi?
Gamepass ile oynarken nat tipim en berbat olanıydı ve ping sorunları yaşıyordum. Yeni modeme geçtikten sonra şuanda hem Rockstar'ın sunucularında hemde Xbox'ın sunucularında performansım mükemmel.
Eski Modemim TP-Link TD854W_1 Modeliydi.
Yeni Modemim Zyxel VMG3912-B10K Modeli.
Ne yaptıysam orta seviyeden yukarı bende çıkartamadım. Sürekli takılmalar yüksek ping sorunları vs yaşıyordum. Şuanda hiçbir sorun yok :)

Gamepass ile oynarken nat tipim en berbat olanıydı ve ping sorunları yaşıyordum. Yeni modeme geçtikten sonra şuanda hem Rockstar'ın sunucularında hemde Xbox'ın sunucularında performansım mükemmel.
Eski Modemim TP-Link TD854W_1 Modeliydi.
Yeni Modemim Zyxel VMG3912-B10K Modeli.
Ne yaptıysam orta seviyeden yukarı bende çıkartamadım. Sürekli takılmalar yüksek ping sorunları vs yaşıyordum. Şuanda hiçbir sorun yok :)
Bende direkt bağlanmıyor ve çok can sıkıyor.
Acaba modemi mi değişsem diyorum.

Bende direkt bağlanmıyor ve çok can sıkıyor.
Acaba modemi mi değişsem diyorum.
Ben çok denedim ve sürekli oynanmaz halde oynadım oyunu, sonradan modemimi değiştirdiğim vakit düzelttim. Tamam biraz pahalı bir çözüm olabilir ama en azından yeni bir nesil ve uygun modem almak sorununuzu çözecektir. Hani başka bilen arkadaşlar varsa çözümlerini bilgilendirirlerse mükemmel olur en azından bu pahalı çözümden bir nebze de kurtulmuş olunur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı