Xbox, neden Kinect'i kaldırdı?

Olga666

Kilopat
Ben çok eğleniyordum, bence kinect yenilenmese de en azından eski kamera Series'lere takılıp oynanabilseydi. Kinect desteğini kesmesinin nedeni nedir? Sırf kinect için Series S olmasına rağmen JTAG'li Xbox 360 almayı düşünüyorum. Siz beğeniyor muydunuz? Fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginin azalması denilebilir. Düz One'dan sonra zaten girişi de kaldırdılar. Adaptör almak gerekiyordu.

Ben çok eğleniyordum, bence kinect yenilenmese de en azından eski kamera Series'lere takılıp oynanabilseydi. Kinect desteğini kesmesinin nedeni nedir? Sırf kinect için Series S olmasına rağmen JTAG'li Xbox 360 almayı düşünüyorum. Siz beğeniyor muydunuz? Fikriniz nedir?
Kinect farklı ve ilginç bir teknolojiydi ama sürdürülebilir bir şey değildi bence. Sadece co-op oyunlarda iyi bence. Tek başına esprisi yok mesela.

Xbox 360 kinect Xbox One da çalışır mı?

kinect algılayıcısı ve kinect bağdaştırıcısı kullanımdan kaldırılmıştır. Yine de Xbox 360 veya Xbox One'da kinect'inizi kullanabilirsiniz ancak algılayıcı, Xbox series x|s konsolları ile uyumlu değildir. Microsoft'un stoklarında artık her iki cihaz da bulunmuyor.

Zaten her oyunda desteği yoktu az bir kitle içinde kinect üretmenin bir manasıda yoktu günümüzde ise 360 almak pek mantıklı değil çok eskidi One almak daha iyi olacaktır en azından 360'a göre performanslı fakat Kinect için adaptör gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
One ve 360 için olan farklı.

Kinect performans yer alan yer kaldırılması daha iyi çok istersen Xbox One Fat veya Xbox 360 alırsin. Bende Xbox One fat var hiç kullanmıyorum. Resident Evil Village falan oynuyorum.

Fat kasa One için girişi var. One S ve X için yok.

Geri
Yukarı