Neden Xbox ?

sistemtoplma

Hectopat
Daha fazla  
Neden Playstation ?
Neden Xbox ?
2 gündür kendimi yiyorum ikisi de beni ikna edemedi :D
Playstation özel oyunları ve fiyatları, Xbox Game Pass + EA Access + 6 Teraflop falan :D
(Ayrıca bir PC sahibiyim, upgrade derdi ve zırt pırt çıkan sorunlar için konsol almayı düşünüyorum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox'un nedenini anlatıyor. :D
:) Sadece Xbox alırsam seneye God of War çıkınca kendi kendimi yerim herhalde :) Biliyorum hem ucuz olsun hem özel oyunlar falan çok şey istiyorum da ikisi de diğerini aratır sebepler :)

GoW çıkacak. Oynadın. Bitti. Sonrasında? Xbox işte böyle zamanlar için. Al EA Access, Forza 8 (Ne zaman çıkarsa), Xbox Live Gold. Her türlü oyunu PS'den daha ucuza oynarsın.

GoW çıkacak. Oynadın. Bitti. Sonrasında? Xbox işte böyle zamanlar için. Al EA Access, Forza 8 (Ne zaman çıkarsa), Xbox Live Gold. Her türlü oyunu PS'den daha ucuza oynarsın.
Bildiğiniz gibi sadece God of War değil, birçok exlusive oyunu var ve Xbox'ta Exlusive oyun kalmadı çünkü PC'ye de çıkıyor oyunlar.

Bildiğiniz gibi sadece God of War değil, birçok exlusive oyunu var ve Xbox'ta Exlusive oyun kalmadı çünkü PC'ye de çıkıyor oyunlar.
Sunset Overdrive, Forza serisi, Gears of War, Quantum Break' de Xbox Exclusiveleri. Ayrıca Xbox'a klavye ve fare desteği de gelecek. Ayrıca o paraya toplayacağın PC'de o kadar performans alamazsın.

Sunset Overdrive, Forza serisi, Gears of War, Quantum Break' de Xbox Exclusiveleri. Ayrıca Xbox'a klavye ve fare desteği de gelecek. Ayrıca o paraya toplayacağın PC'de o kadar performans alamazsın.
PC ile performans kıyaslamasına girilmez bile ama tabi oyun fiyatları vs de fark ediyor .
Ayrıca uzanarak TV ye karşı oynama rahatlığı da vazgeçilmez birşey :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı