Xbox neden yüksek bütçeli oyunlar yapmıyor?

Evet çok küçük. Beşiktaş gibi. Overwatch oyun falan değil. Sinekler toplandı diye büyük oyun olmuyor.

Şu e-spor oyunları da büyük sanıyorsunuz ya yazık. Büyük oyun RDR2 God of War NieR'dir futbol menajeridir. Şu ana kadar hiçbir oyun sayfasında Overwatch için büyük oyun diyeni görmedim kimse de Xbox şuna sahip şunu yaptı diye de bahsetmedi tek Halo diyorlardı ona da çöp diyorlar artık.
Dostum neyi kanıtlamayı çalışıyorsun ? Biz büyük oyun demedik. Sadece küçük değil dedik. Bana sorarsan o büyük oyun dediklerin senelerdir piyasada olan yapımcılardan çıkıyor. Herkes tarafından bilinip beklenen hikaye bazlı oyunlar. Bayağı konudan sapıyorsun istersen biraz dinlen :D

Dostum neyi kanıtlamayı çalışıyorsun? Biz büyük oyun demedik. Sadece küçük değil dedik. Bana sorarsan o büyük oyun dediklerin senelerdir piyasada olan yapımcılardan çıkıyor. Herkes tarafından bilinip beklenen hikaye bazlı oyunlar. Bayağı konudan sapıyorsun istersen biraz dinlen :D

Büyük oyun dediğin hikaye bazlı olacak zaten. Gerçi oyunları hikaye bazlısı falan diye ayıramazsın büyük küçük oyun diye söyleyeceksek. Mesela ff XIV çok büyük oyun. Overwatch küçük bir oyun ve onun burada adının geçmesi bile hakaret. Büyük oyun dediğin herkes tarafından bilinip beklenecek oyunlardır sen gidip Overwatch demişsin. Overwatch'dan 30 40 kat daha fazla para kaldıran genshin bile küçük bir oyundur. Gerçeği söyledim siz ağladınız ben bir şey kanıtlamaya çalışmadım, sadece Overwatch küçük bir oyun dedim ve bu bir gerçek, genshin seviyesinde bile değil ve genshin mobil oyundu ilk olarak.

Xbox parasını iyi kullanarak bunu katlamaya çalışıyor mesela Overwatch 2 gibi bir oyunun ücretsiz olması en büyük örnek boru değil sonuçta Valorant'ın bile örnek aldığı oyun.

Ve başarısız oluyor. Sonuçta genshin gibi bir oyun neden yapamadık diye ağlayan bir Microsoft var ortada.

Ve başarısız oluyor. Sonuçta genshin gibi bir oyun neden yapamadık diye ağlayan bir Microsoft var ortada.

Siz biraz gömmek için gelmişsiniz galiba :) sanırım kullanıcı dostu olması yaramamış her insana iyilik yaramıyor demek ki :) siz gidin bir oyuna 700 lira verin Horizon falan oynayın.

@Osman Efe hocam ne oldu?

Haaa bende bana ithafen hahaha attınız sandım pardon :D

Biraz ağır konuştum ama genelde Microsoft batırdı sıvadı diyenler PS fanboy oluyor.
Çok haklısınız. Aynı şeyi savunuyoruz arada kaynamış yanlışlıkla atmışım kusura bakmayın. Bu tür kişiler oyun üreticilerini zengin etmeyi seven tipler. Paralarını çarçur edip bir oyuna bin lira verdiğini anlatmayı seven tipler.

Çok haklısınız. Aynı şeyi savunuyoruz arada kaynamış yanlışlıkla atmışım kusura bakmayın. Bu tür kişiler oyun üreticilerini zengin etmeyi seven tipler. Paralarını çarçur edip bir oyuna bin lira verdiğini anlatmayı seven tipler.

"Para verdim savunurum"

Yeni konular

Geri
Yukarı