Xbox One Almak

İyi bir telefonun varsa ipad almana gerek yok. Zamanında ipad air aldım. Şimdi iphone 6 plus ım var. Telefonun ekranı büyük olduğu için tableti pek kullanmamaya başladım. Gece yatarken müzik dinlemek için ya da telefonun şarjı bitince kullanıyorum. Ps4 ümde var. Temmuzun başında almıştım. Ps4 varken xbox one a gerek yok. Ps vita almana da gerek yok bence. Ben ps4 için ağustosta samsung 4K UHD tv de alıcam yatağımın karşısına koyup keyfime bakcam. Sana da tavsiyem bu. Xbox one ve ps vita almana gerek yok. Telefonun iyiyse ipad e de çok gerek yok.

Hayatına zevk katacak şeyler olarak logitech g27 al çok zevkli olur bence. Aslında herkesin zevkleri de farklıdır. Keşke imkanım olsa bozuk eski bir amerikan arabası alsam kendi emeğimle moturunu, şanzumanını değiştirsem, döşemelerini yenilesem, güzel bir renge boyasam filan daha çok zevk alırım :D.

PS Vita almak gereksiz bana sorarsan. Remote Play için alıyorsan o kadar işlevsel olmuyor. Yine sen bilirsin ama ben olsaydım PS Vita parasına 5-6 oyun alırdım. PS Vita ölü doğmuş bir konsol o yüzden gereksiz bence. Onun dışında FadeOut gerekli cevapları vermiş zaten.
Ben aynen şöyle yapardım: TV+PS4+Aldığın kadar oyun. Bende İpad Air var ama ben kullanmıyorum bile. Telefon iş görüyor. Ayrıca konsolu TV'de oynamayacak iseniz bence konsol almanın mantığı yok. Şöyle yayıla yayıla 55 inc ekranda oynamak varken 23 inc monitörün dibinde oynamam yani.
Bence foruma "fanboyluk" kuralı gelmeli. Sırf PS4 sevdiği veya Sırf XONE sevdiği için millete sizde bundan alın demek yasaklanmalı. Adam en iyisi hangisi dememiş. PS4'ün donanımsal üstünlüğünü XONE'un yazılımsal üstünlüğü kapatıyor. İkiside eşit diyebiliriz. Ha Kinect ve onlinenın mükemmel olması kararları değiştirebilir. PS4'ün ise özel çıkan oyunları ve grafiklerin daha üstün olması bu konsolları eşit yapar. Eğlence için XONE. Sırf oyun için PS4. Bu arada ben ne sony ne microsoft destekçisiyim. En büyük Apple :cool: (Ha bu arada şaka bir yana cidden ben olsam tablet almam. Oyun oynamak pek zevkli değildir tablette. Ayrıca tamamen kapalı bir sistem.Zevksiz. Bence iyi bir bilgisayar + çok devasa olmayan bir televizyon işini görecektir :like: )
Düzenleme: PS4'ü büyük yazıp XONE'ı küçük yazan arkadaşlar, o bir küçümseme değil Türkçe hatası oluyor. Sanırım en azından ilkokul bitirmiş biri bunu bilir (Aşağılama amacım yoktur yanlış anlaşılmasın.)

Bence foruma "fanboyluk" kuralı gelmeli. Sırf PS4 sevdiği veya Sırf XONE sevdiği için millete sizde bundan alın demek yasaklanmalı. Adam en iyisi hangisi dememiş. PS4'ün donanımsal üstünlüğünü XONE'un yazılımsal üstünlüğü kapatıyor. İkiside eşit diyebiliriz. Ha Kinect ve onlinenın mükemmel olması kararları değiştirebilir. PS4'ün ise özel çıkan oyunları ve grafiklerin daha üstün olması bu konsolları eşit yapar. Eğlence için XONE. Sırf oyun için PS4. Bu arada ben ne sony ne microsoft destekçisiyim. En büyük Apple :cool: (Ha bu arada şaka bir yana cidden ben olsam tablet almam. Oyun oynamak pek zevkli değildir tablette. Ayrıca tamamen kapalı bir sistem.Zevksiz. Bence iyi bir bilgisayar + çok devasa olmayan bir televizyon işini görecektir :like: )
Düzenleme: PS4'ü büyük yazıp XONE'ı küçük yazan arkadaşlar, o bir küçümseme değil Türkçe hatası oluyor. Sanırım en azından ilkokul bitirmiş biri bunu bilir (Aşağılama amacım yoktur yanlış anlaşılmasın.)
Sony'nin Türkiye'de daha aktif olması, exclusive oyunların bazılarının Türkçe olması, Exclusive oyunların üstünlüğü, donanımsal üstünlük... Bunların hepsi PS4 almaya iten sebepler. Ben XBox'un bir yazılımsal üstünlüğünü çok görmedim açıkçası. Hatta arkadaşımda XBox One varken Ocak'ta sunucular hacklendiği zaman Sony PSN+ uzatmıştı ama Xbox One uzatmamıştı. O zaman ben sana ne demiştim dediğimi hatırlıyorum :D O yüzden bence PS4 çok daha iyi açıkçası. PC vs PS4 ölümüne kapışır. Bence PS4. Tabi 4000-5000 TL bütçe için her türlü PC daha iyidir tabi. 4000 TL üstüne PS4 saçma olur ama 4000 TL altına da PC önermem ben açıkçası. Kendi fikrim bu.

Bir kere Xbox almayı kafadan çıkartın. Ps4 Xbox tan kat be kat daha iyidir. Bence TV+PS4+PS Vita+ Oyun yapabilirsiniz. İpad ise eğer alabiliyorsanız bunların dışında alın. Eğer aileniz izin vermiyorsa ps Vita yerine İpad'de alabilirsiniz.
Bencede öyle lakin son Xbox haberleri beni Xbox one a sürüklüyor. Xbox 360 ın oyunlarının Xbox one da oynanması ve Xbox one oyunlarının Pc de oynanması gibi ve son olarakda dx12, Ne denli iyilikler getirir bunu bilemem tabiki. Ama şu bir gerçekki Ps4 Xbox one dan daha iyi bir cihaz.

Bencede öyle lakin son Xbox haberleri beni Xbox one a sürüklüyor. Xbox 360 ın oyunlarının Xbox one da oynanması ve Xbox one oyunlarının Pc de oynanması gibi ve son olarakda dx12, Ne denli iyilikler getirir bunu bilemem tabiki. Ama şu bir gerçekki Ps4 Xbox one dan daha iyi bir cihaz.
Adamlar PS4 nasıl Remastered yapıyorlarsa Xbox direk tüm oyunları Remastered yapıyor. XBox 360'ta olup oynamadığınız oyun varsa olabilir ama bu XBox One almaya değmez bence. Ayrıca konsol rahatlığını bırakıp PC de oynamak mı? Aman Tanrım didim :D

Adamlar PS4 nasıl Remastered yapıyorlarsa Xbox direk tüm oyunları Remastered yapıyor. XBox 360'ta olup oynamadığınız oyun varsa olabilir ama bu XBox One almaya değmez bence. Ayrıca konsol rahatlığını bırakıp PC de oynamak mı? Aman Tanrım didim :D
Aklım çelindi o habere kaç yıldır pc oyuncusuyum hala ps kafeye gider oyun oynarım bazen. Ultra grafik hikaye al konsol geç bence. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı