Xbox One Etkinliği, Ankara!

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere 5 Eylül yani bu Cuma, Xbox One ülkemize resmi olarak satışa çıkacak. Bir gün öncesinde ise yani perşembe günü bir çok yerde, mağazada bunun şerefine etkinlikler düzenlenecek. İstanbul' da bunların daha canlısı olacaktır biliyoruz ama Bimeks- Ankamall mağazası da bizleri düşüp boş geçmemişler :)

Program dahilinde, saat 12.00,13.00 ile 18.00 arasında Konsol ve oyun tanıtımı yer alacaktır. 18.00- 22.00 arasında ise Fifa 14 turnuvası düzenlenecek ve ilk 3 girenlere ödüller verilecektir. Bu konuyu açma sebebim ise, bu etkinliği sizlere duyurup Ankara' dan olan Technopatlar ile orada görüşüp, tanışıp hemde konsol deneyimleyip, oyun oynamaktır :) Gelmeyi düşünen, isteyen arkadaşlar konu altında mesaj ile belirtirlerse sevinirim.

K0M4x53.jpg

Babama baba ben oyun oynamaya ankamall'a gidiyorum desem otur oturdugun yere hanim bu cocuk kafayi oyunla bozmus 1 hafta ceza verelim der.:D

Hocam ailemle konustum. Izin verdiler. Acaba orada yas ortalamasi kac olur? Benim yas 13'de.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı