Xbox One fat alınır mı?

Bu devirde Xbox One (11 yaşında ki bir cihaz) alınmaz bence. İyi bir PC'niz yoksa belki alınabilir. Ben olsam para biriktirir 10k civarına normal oyunları oynatacak bir PC toplardım.

Bilgisayarım var (3060) Xbox 360 konsolum berbat halde olduğu için onun içindeki oyunları bu alete aktarıp oradan devam etmek için alıyorum. Ve bu satıcı güvenilir mi?

Bilgisayarım var (3060) Xbox 360 konsolum berbat halde olduğu için onun içindeki oyunları bu alete aktarıp oradan devam etmek için alıyorum. Ve bu satıcı güvenilir mi?
Satıcı güvenilir mi bilmiyorum ama Xbox One için fikrimi söyleyeyim, ufak bir araştırma yaptım ve hâlâ alınabilir olduğunu gördüm. Mümkünse param güvende ile alınabilecek ilanlara bakın ya da dolap, gardrops gibi sitelere bakın.

Linkteki fiyat sarı sitede satış yapan bazı şuursuzların koyduğu fiyatlara göre iyi duruyor. Konsolu ilk çıktığı zamanlarda almıştım ve hala sorunsuz kullanıyorum. Güncel oyunlarda FPS'in ve görüntü kalitesinin düştüğü oluyor ama en büyük sıkıntısı 500 GB depolama alanının yetersiz kalıyor olması bence. Bir de 'akılsız' televizyonuma akıl vermesi için kullanıyorum, YouTube, Netflix vb. uygulamalar akıcı çalışıyor. Kinect ve Guitar Hero gitarı bulabilirsem bir 5 yıl daha sıkılmadan kullanırım.

Merhaba bu ürünü almayı düşünüyorum alma sebebim Xbox 360 konsolum olması ve içindeki 22 oyunuda bu konsola aktarmak istiyorum sizce alınır mı? Ve bir soru daha atığım linkteki satıcı güvenilirdir değil mi? Kargo ile alacağım.
Bütçeyi şöyle 1K civarında arttırıp One X veya 3K civarında arttırıp Series S almak daha iyi olur. Bütçe kısıtlı ise yine alınabilir sonuçta 5K fiyatlara PS3 satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı