Xbox One Kontrolcüsü PC İçin Alınır mı?

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir önceki açtığımda konuda da yine kontrolcü önerisi almıştım sizlerden, sağ olsun arkadaşlar cevaplamıştı, ancak akabinde yaptığım araştırmalar sonucu duydum ki, birçok kişi Xbox One kontrolcüsünün en iyi kontrolcü olduğunu söylüyor.

Ben de acaba Xbox One kontrolcüsü PC için ne kadar doğru bir tercih olur, onun bilgisini almak istedim sizlerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir tercih olur, PC'de kullanabileceğiniz en iyi kontrolcü. Alternatif olarak DS4 alabilirsiniz ama XB1 kontrolcüsü oyun desteği konusunda çok daha iyi. DS4Windows uygulaması her zaman sağlıklı bir şekilde çalışmayabiliyor.

Gayet iyi bir tercih olur, PC'de kullanabileceğiniz en iyi kontrolcü. Alternatif olarak DS4 alabilirsiniz ama XB1 kontrolcüsü oyun desteği konusunda çok daha iyi. DS4Windows uygulaması her zaman sağlıklı bir şekilde çalışmayabiliyor.

Bu kontrolcünün gerçek fiyatı nedir acaba, bir çok sitede 220 TL gibi bir fiyata sahip, bazı sitelerde de 180 TL, 200 TL, 150 TL gibi fiyatları olabiliyor, bu benim kafamı karıştırdı, acaba bunun orijinal fiyatı nedir?

Bir de bu kontrolcü PC'ye nasıl bağlanıyor, Wireless olarak mı?

Son düzenleme:
Durum basit, alıyorsunuz bir adet Xbox One S kontrolcüsü - One değil One S olacak - eğer bilgisayarınızın Bluetooth özelliği varsa direk Bluetooth üzerinden bağlıyorsunuz.

Eğer bilgisayarınızda Bluetooth yoksa iki seçeneğiniz var;
  1. Standart bir Micro USB kablosuyla bağlayabilirsiniz.
  2. USB Bluetooth adaptör satın alıp, kablosuz kullanabilirsiniz.
Gerekli açıklamalar Xbox'ın resmi sitesinde mevcut.

Xbox One Kablosuz Oyun Kumandasını bir Windows kişisel bilgisayara bağlama

Durum basit, alıyorsunuz bir adet Xbox One S kontrolcüsü - One değil One S olacak - eğer bilgisayarınızın Bluetooth özelliği varsa direk Bluetooth üzerinden bağlıyorsunuz.

Eğer bilgisayarınızda Bluetooth yoksa iki seçeneğiniz var;
  1. Standart bir Micro USB kablosuyla bağlayabilirsiniz.
  2. USB Bluetooth adaptör satın alıp, kablosuz kullanabilirsiniz.
Gerekli açıklamalar Xbox'ın resmi sitesinde mevcut.

Xbox One Kablosuz Oyun Kumandasını bir Windows kişisel bilgisayara bağlama

Teşekkür ederim, bu gün sipariş edeceğim, önümüzdeki hafta elime ulaşır umarım.

Bir de acaba neden Xbox One değil de, özellikle Xbox One S?

Ben 2.el 40 TL Xbox 360 Controller almıştım. Şuan gayet iyi durumda 3-4 ay oldu. Ucuz dandik marka joystick almaktansa bunu alırım daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı