Xbox One Kontrolcüsü PC'ye Uyar mı?

Bende var XBOX One kontrolcüsü ve PC de kullanılabiliyor fakat alıcısını almazsan Samsung telefon şarj kablosu ile bağlaman gerekli. Kutusunun içinden de sadece 2 adet Duracell pil çıkıyor. Kablo koymuyorlar.

Bu ürünü PC'de kullanabilir miyim?
Evet kullanabilirsin PC'ye uyumlu. Bluetooth veya Micro USB kablo ile bağlandığında eğer algılamayan bir oyun olursa Xbox 360 Controller Emulator sitesine girin oyunun bitine göre indirip dosya konumuna atın. Daha sonra oyun konumunda yönetici olarak çalıştırın. Eksik DLL dosyası olacak program indirsin zaten eğer hata varsa ekranda belirtiyor açmadan programda beliren hataların çözümünü yapın. Karşınıza ne çıkarsa onaylayın geçin.
400885

Daha sonra program açıldı ve basılı kalan tuşlar olabilir çünkü burada cihazının XBox 360 oyun koluymuş gibi davranıyor. Bunu düzeltmek için internete bağlı olmanız gerekiyor. Programda Controller Settings>Most Popular Settings for My Controllers olacak bu başlık altında C2865BA2 seçin cihazınız XBox One oyun kolu gibi davranacak. Oyunun kolu algılaması için bazen programın arka planda çalışması gerekiyor. Değişiklik yapmak isterseniz programı ve oyunu yeniden başlatın, programda tuşların yerini değiştirirken Save butonuna basmayı unutmayın. Ben bu sorun yüzünden 2 cihaz değiştim meğer program ile alakalıymış. Umarım senin de işini görür dostum.

Hayır arkadaşım sarj kablosuyla gelmiyor ama farklı bir Micro USB kablo işini görür. Kutunun içinden iki adet Duracell kalem pil(AA), bol bol kullanma kılavuzu bir de kol çıkıyor. İsterseniz aşağıdaki sarj kitlerinden alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı