Xbox One Kontrolcüsü PC'ye Uyar mı?

DS4 kullanmadım ama daha önce böyle kaliteli kol kullanmamıştım. Tavsiye ederim pişman olmazsın. İlk sayfada kolu algılamayan oyunlar için küçük bir rehber hazırladım umarım işini görür.

Son düzenleme:
Windows 10 kullanıyorsanız ve bilgisayarınız Bluetooth destekliyorsa direkt bağlayabiliyorsunuz. Onun dışında alıcı gerekli, ya da kablo ile bağlayabilirsiniz.
Hocam bende kullanıyorum Xbox one s wireless adı atlında geçen cihazı fakat oyunlar'da donma yapıyor klavye'ye geçiş yaptığımda ise kasma olmuyor sebebi yazılımsal sanırım yada bluetooth mu sıkıntılı ?

@MiniTX

Siz alıcı ile mi kullanıyorsunuz yoksa Bluetooth ile mi? Kabloyla bağlayıp sonuca baktınız mı?

Ben Windows 10 üzerinde şahsen hiç sorun yaşamadım. Windows 7'de ise alıcı ile kullanıyorum, o da aynı şekilde sıkıntısız çalışıyor.
Hocam bluetooth üzerinden bağlanıyorum format ile düzelmez değil mi ?

Hocam bluetooth üzerinden bağlanıyorum format ile düzelmez değil mi ?
Microsoft Store üzerinde Xbox Donatıları uygulamasını indirip cihazı Micro USB ile bağladıktan sonra yazılım güncellemesi yapın belki sorununuz çözülür. Ben aldıktan sonra hemen güncelleme yaptım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı