Xbox One kullanılmayan monitörde görüntü verir mi?

Daffyy

Centipat
Daha fazla  
Xbox One aldım annem televizyona takmamı istemiyor laptopum Windows 8.1 ve HDMI'in girişi olmadığı için laptopada takamıyorum ama evde eski bir monitör var onu fişe takıp Xbox One'u da ona takıp oynayabilir miyim yoksa monitör bir PC'ye bağlı olmak zorunda mı?

Xbox One aldım annem televizyona takmamı istemiyor laptopum Windows 8.1 ve HDMI'in girişi olmadığı için laptopada takamıyorum ama evde eski bir monitör var onu fişe takıp Xbox One'u da ona takıp oynayabilir miyim yoksa monitör bir PC'ye bağlı olmak zorunda mı?

Direkt olarak takabilirsin.

Gerek yok PC'ye. Giriş uyuyorsa yeter.

Laptoplardaki görüntü çıkışları sadece görüntü verir(capture kartlar hariç) harici cihazdan görüntü oynatamaz. Sorunuza gelecek olursak evet direk uyumlu giriş varsa Xbox'ı takıp oynayabilirsiniz.

İnternetin iyiyse Xbox ekranını PC'ye stream etme gibi bir şey vardı, o kullanılabilir.

Onun dışında monitöre direk bağlayabilirsin. Ama monitörde hoparlör ve jack girişi yoksa Gamepad'e kulaklık bağlamak zorundasın.( ve eğer eski nesil xone gamepadi ise sadece Microsoft kulaklıkları çalışır )

Yeni konular

Geri
Yukarı