Meslek lisesi staj defteri doldurulurken önem verilmeli mi?

Shadownight

Picopat
Arkadaşlar, merhaba. YKS'ye şurada kalmış 15 gün hatta 14 gün. Bu zamanda saçmalıkların daniskası daha ne olabilir diye düşünürken çalışmama engel olacak ve bana 5-6 saat gibi bir süre kaybettirecek staj defterini doldurmam istendi meslek lisesi olduğum için ben de 1-2 saatte bitirmeyi planlıyorum. Yarım teslim edeceğim yüksek ihtimalle. Baştan savma yazıyorum. Şu an ilk dönem 75 verdiler performansa alakasız şekilde ve uygulamada 92 verdiler. 100 girmiştim halbuki ve defterimde ilk dönem gayet güzeldi çizimler olsun yazılar olsun ama bu dönem hem YKS'ye 15 gün kaldı ve tam bu arifede bu saçma defteri doldurmam isteniyor. O yüzden baştan savma yazacağım. Sizce mantıklı mı bu yaptığım yoksa mantıksız mı? Cevaplarsanız sevinirim. Şu an defterin 24. sayfasındayım. 30'a kadar doldurmam istendi.

Arkadaşlar, merhaba. YKS'ye şurada kalmış 15 gün hatta 14 gün. Bu zamanda saçmalıkların daniskası daha ne olabilir diye düşünürken çalışmama engel olacak ve bana 5-6 saat gibi bir süre kaybettirecek staj defterini doldurmam istendi meslek lisesi olduğum için ben de 1-2 saatte bitirmeyi planlıyorum. Yarım teslim edeceğim yüksek ihtimalle. Baştan savma yazıyorum. Şu an ilk dönem 75 verdiler performansa alakasız şekilde ve uygulamada 92 verdiler. 100 girmiştim halbuki ve defterimde ilk dönem gayet güzeldi çizimler olsun yazılar olsun ama bu dönem hem YKS'ye 15 gün kaldı ve tam bu arifede bu saçma defteri doldurmam isteniyor. O yüzden baştan savma yazacağım. Sizce mantıklı mı bu yaptığım yoksa mantıksız mı? Cevaplarsanız sevinirim. Şu an defterin 24. sayfasındayım. 30'a kadar doldurmam istendi.
Arkadaşlar konuyu 2 gün önce açtım baştan savma yapsam ne gibi bir sonucu olur cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bundan 1 sene önce aynı şeyleri yaşamış biri olarak deftere fazla takılma derim ben doldurabildiğin kadar doldur imzalar da eksiksiz olsun yeterli. Hoca 20 sayfa eksiğim olduğu halde 80 vermişti deftere. Önemli olan staj sınavı ona çalış o sınavdan 70 ve üzeri not alırsan defterden 50 alsan bile sıkıntı olmaz. Onun hesabını iyi yap o sınavdan 50 ve üstü not almaya bak zaten defterden geçemezsen sınava giremezsin. Kalırsın okulda. Hocalar sınav soruları atmışlardı bir de ya gittik 10 aldık ezberlesem 80 alırdım herhalde. Neyse Allah'tan sorumluluğu geçtik de 4 ay geç de olsa mezun olabildim liseden. Benimle beraber aynı sınavdan 40 kişi kalmıştı. Liseden Muh. ve Finansman mezunuyum. Ama o ilk sınavdan 90 alsaydım diploma ortalamam çok daha fazla olacaktı. Diğer derslerim çok iyiydi çünkü. Hala aklımda o sınav .Sonuç olarak 81.63 Puan Lise diploma ortalaması ile mezun oldum Hayatımda ilk defa sorumluluk sınavına girdim daha da girmem. Şom ağzıma tüküreyim hiç girmedim sorumluluğa dedim ya olacağı varmış.. 😆😆😆

Geri
Yukarı