Xbox One kumanda çalışmıyor

aykutg86

Centipat
Merhaba,
Xbox One Controller uzerinden cihazi aciyorum cok kisa sure sonra kol bagli gorunmesine ragmen hicbir sekilde hareket ettiremiyorum ve reset atiyorum. Kabloyla bagladigim zaman sikintisiz calisiyor. Servis uzerinden konusmamiz uzerine BTN troubleshootingler denendi sonuc ayni. Yardimci olabilecek arkadas varsa sevinirim.

Merhaba,
Xbox One Controller uzerinden cihazi aciyorum cok kisa sure sonra kol bagli gorunmesine ragmen hicbir sekilde hareket ettiremiyorum ve reset atiyorum. Kabloyla bagladigim zaman sikintisiz calisiyor. Servis uzerinden konusmamiz uzerine BTN troubleshootingler denendi sonuc ayni. Yardimci olabilecek arkadas varsa sevinirim.
Piller çalışması için uygun mu? Rastgele piller takamıyordun sanki onun için bir gereksinimi karşılaması lazım diye hatırlıyorum.

Piller çalışması için uygun mu? Rastgele piller takamıyordun sanki onun için bir gereksinimi karşılaması lazım diye hatırlıyorum.
Calismadigi icin icindeki pilleri cikardim , cunku 2 kumandada ayni arizayi verdi . Varta pilleri taktim 0 .onceleri kabloyla bagladktn sora kabloyu cikariodm bi daha kopmuodu. Suan aninda kopuo

Şunu aldım rahat ettim. İçinde iki adet piliyle.
Cihaz icindeki wireless karttanda ariza olabilecegi soylendi . Emin olabilsem problemin kaynagindan. Bu arada artik Tr de servisi olmadigindan site uzerinden chat yaptik saatlerce . Arastirip donecegiz dedi en sonunda
Konsolda mı PC'de mi böyle anlayamadım da. PC ise sürücüleri güncelleştirin ben öyle halletmiştim.
Pc de kullanmiyorum . Konsolda . Pc uzerindende guncelleme yaptim konsol uzerindende

Başka bir kolla denediniz mi? Arkadaşınızdan ödünç alıp.
Denemedim. Yakinimda kimse yok xbox kullanan. Ne benim kollari baska cihazda denedm nede baska kol deneyebildim. 2 kol var bnde 2 side ayni hata
Denemedim. Yakinimda kimse yok xbox kullanan. Ne benim kollari baska cihazda denedm nede baska kol deneyebildim. 2 kol var bnde 2 side ayni hata
Konsolu actim wireless / bluetooth cardi soktum kablolari kontrol ettim geri taktim . 2 gundur sorunsuz oynuyorum bakalim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı