Xbox One pişman eder mi?

276324

Hectopat
Makaleler
1
Game Pass oyunlarımı oynayabilmem için bir Xbox gerekiyor bana. Gözüm One S olan modeldeydi fakat bütçemi bir türlü ona ayarlayamadım. Uygun bir fiyata One (s ya da X değil) buldum. Bu cihazı alsam beni pişman eder mi? Elimde 1 adet 8. nesil One S Gamepad'i var. Bu gamepad One olan modelde çalışır mı? Ayrıca Xbox konsollarında ki hizmetlerden de aynı şekilde yararlanabilir miyim (Netflix, YouTube, internet vs.)?
Arada 600-700 TL fiyat farkı var almayı düşündüğüm One modeli ve One S modeli arasında.

Kaç liraya alıyorsunuz? Oyun için fiyatına göre iyi iş yapar herhalde ama konsollarda YouTube, internette gezinme gibi bir isteğiniz olmasın.

Xbox One'ın desteği bitmek üzere. Ya Xbox Series X al ya da series S. Ben Series X almıştım yakın zamanda, çok memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One'ın desteği bitmek üzere. Ya Xbox Series X al ya da series S. Ben Series X almıştım yakın zamanda, çok memnun kaldım.
Siz dalga mı geçiyorsunuz? Ben buraya ciddi bir şekilde soru sordum. Böyle yazacaksanız hiç girmeyin...
Kaç liraya alıyorsunuz? Oyun için fiyatına göre iyi iş yapar herhalde ama konsollarda YouTube, internette gezinme gibi bir isteğiniz olmasın.
Hocam 500 TL civarında bir fiyata alacağım. Kumandası vs. yok. Sadece kasası var. büyük ihtimal garantisi de yoktur.

Siz dalga mı geçiyorsunuz? Ben buraya ciddi bir şekilde soru sordum. Böyle yazacaksanız hiç girmeyin...

Hocam 500 TL civarında bir fiyata alacağım. Kumandası vs. yok. Sadece kasası var. Büyük ihtimal garantisi de yoktur.

Desteği kesilcek diyoruz garantisi yoktur büyük ihtimalle diyorsunuz. Millete dalga mı geçiyorsunuz diye çıkışıyorsunuz. Ve tabii ki alınmaz günümüz şartlarında çünkü uzun ömürlü değil.

Hocam ömrü neredeyse bitti. Ayrıca güçlü bir konsol değil, pek çok oyunu düşük FPS ve çözünürlükte oynatır. Eğer ben eski oyunları oynarım ve performansla ilgilenmiyorum diyorsanız temiz bir One alabilirsiniz.

Alınmaz. Ne Xbox One ne de PS4 serisi. Xbox Series S sizin için idealdir. Araştırmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı