Xbox One S 1 TB 2. el 2000 TL'ye alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Satıcıyı Letgo üzerinden buldum. Normalde fiyatı 2750 TL idi, Xbox sSeries kolu da dahil demiş. Bende zaten 9. nesil Xbox kolu var dedim, kolsuz ne kadar olur dedim, 2000 TL dedi. One S 1 TB 2000 TL'ye alınır mı sizce? Kol dahil değil, sadece konsol fiyatı. Ek olarak satıcı fotoğraf, video falan da yolladı. Konsolun içini açıp temizliğini yapmış. Fanlarını, tozlarını temizlemiş. Satıcıyla mesafemiz yakın, elden teslim isteyeceğim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2750TL ne ya one S için? 1 TB 1 kol 5 ay garantili 1800TL sattım 3 ay önce
Hocam inanın 4000 küsür ve daha fazlasını isteyenler bile vardı Letgoda. En ucuz bulabildiğim bu olduğu için ona yazdım.
Konsolu dene, forza, warzone gibi oyunlar aç bi test et. Bence 2000TL'ye alınır.
Satıcıdan oyun performansı konusunda da video var mı diye sordum. Akşam atabileceğini söyledi, bekleyeceğim hocam.

Hocam Letgo, sahibinden gibi yerlere girip fiyatlara bir bakın...
Kesinlikle o fiyatı hak eden bir konsol değil benim sattığım zamanlar da ortalama 2000-2500TL di ama ben 1700e satın aldığım için 1800 yazdım hemen de satıldı zaten sadece fifa oynuyorduk televizyonda. En ucuzu buysa ve sağlamsa alın tabii yapacak birşey yok

2750TL ne ya one S için? 1 TB 1 kol 5 ay garantili 1800TL sattım 3 ay önce
3 ay önce 20 liraya aldığın şey şimdi 30-35 lira. Arkadaş 3 ay önce değil şimdi alıyor ürünü. Bende 2 sene önce 2 Kol + 3 oyunlu PS3 Super Slim kasayı 450'ye sattım?

3 ay önce 20 liraya aldığın şey şimdi 30-35 lira. Arkadaş 3 ay önce değil şimdi alıyor ürünü. Bende 2 sene önce 2 Kol + 3 oyunlu PS3 Super Slim kasayı 450'ye sattım?
2 Sene önce satmışsın, ben 3 ay demişim yakın zaman yani idrak zorluğu yaşıyor musun normalde de?

2 sene önce satmışsın, ben 3 ay demişim yakın zaman yani idrak zorluğu yaşıyor musun normalde de?

Hocam birkaç aydır 2.el Xbox One serisi fiyatlarını aktif olarak takip ediyorum, cidden bundan birkaç ay önce sizin sattığınız fiyat aralığında bulmak en azından mümkündü, ama şimdi mümkün değil, yani adamlar Xbox One S'i 3800 liraya falan koyuyorlar. Ya birbirlerinden görüp kafalarına göre arttırıyorlar, ya da biz battıkça batıyoruz...

Hocam birkaç aydır 2.el Xbox One serisi fiyatlarını aktif olarak takip ediyorum, cidden bundan birkaç ay önce sizin sattığınız fiyat aralığında bulmak en azından mümkündü, ama şimdi mümkün değil, yani adamlar Xbox One S'i 3800 liraya falan koyuyorlar. Ya birbirlerinden görüp kafalarına göre arttırıyorlar, ya da biz battıkça batıyoruz...
Battıkça batıyoruz hocam işimiz iş daha neler göreceğiz kimbilir..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı