Xbox One S 1080p için yeterli mi?

Sanırım One S almaktan vazgeçicem çünkü 1050 ile hemen hemen aynı güçteler. Ne diye durduk yere para vereyim ki. Şayet 2300-2400 bandında bir One X bulup almabilirim fakat Series S cihazı 512 GB depolamaya sahip. Ben oyun satın almak yerine Game Pass almayı düşünüyorum bu da depolama da sorun yaratacaktır. Sizce düşüncem ne derece mantıklı?

Evet çoğu kişi depolamanın az olmasından şikayetçi. Yani masrafsız yapılabilecek tek şey, aynı anda oynadığımız oyunları kısıtlı tutmak ya da yukarıdaki arkadaşın dediğini yapmak. Hikayeli oyunlar için kolay olur ama Online bilemem. 2400 bandında en iyisi dediğiniz gibi Xbox One X almak. Yani Xbox Series S'in yokluğunu çok aratmaz ve 600 TL de kâr edersiniz. Bu da aylık 30 TL'den 20 aylık bir Game Pass yapar. Değer yani. Bütçeniz buna yetiyorsa benim kanımca mantıklı.

Evet çoğu kişi depolamanın az olmasından şikayetçi. Yani masrafsız yapılabilecek tek şey, aynı anda oynadığımız oyunları kısıtlı tutmak ya da yukarıdaki arkadaşın dediğini yapmak. Hikayeli oyunlar için kolay olur ama Online bilemem. 2400 bandında en iyisi dediğiniz gibi Xbox One X almak. Yani Xbox Series S'in yokluğunu çok aratmaz ve 600 TL de kâr edersiniz. Bu da aylık 30 TL'den 20 aylık bir Game Pass yapar. Değer yani. Bütçeniz buna yetiyorsa benim kanımca mantıklı.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Bu arada Online kültürüm pek yok genelde akşam eve geldiğimde 2-3 saat kafama göre takılıp çıkmak. Ben en iyisi çevre şehirlerimden bir X bulup alayım ve 4-5 ay evde ki 4K ile kullandıktan sonra bir TV araştırması yapayım.

Evde ki TV 4K fakat ben kendi odama 1080p almak istiyorum. Şayet 4K TV kullanacak olsam oyunları oynatabilecek mi?
Şimdi öncelikle bundan birkaç ay önce Xbox'da uygulamalar kısmına 4k desteği diye bir şey geldi bende şaşırmıştım açtım uygulamayı televizyon 1080p olduğu için televizyonunuz desteklemiyor hatası aldım o yüzden 4k da ne kadar fps alabilirsin bilmiyorum ama bence Xbox onu oraya koyup optimizasyonunu yapmamış olamaz efil efil oynarsın.

Geri
Yukarı