Xbox One S alınır mı?

TheDoctorBW

Hectopat
Daha fazla  
1500 2000 bütçe ile hangi konsol alınır 2. el alacağım sıfır yok. PS Store'da oyunlar aşırı pahali Far Cry 5 789 TL Xbox o yüzden daha iyi henim için ayrica Xbox One S FPS görüntu bulanikligi gibi problemleri var mı? Yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun tercih olur. Gamepass var.

Xbox One S al, kendim Ps4 kullanıcısı olarak oyunların fiyatını veremiyorum.
En son oyunu 20 Haziran 2020 tarihinde aldım.
O derece pahalı Xbox Game Pass var, kesinilkle Xbox al.

Birkaç gün sonra ben de alacağım hocam One S donanım olarak PS4'ten daha iyi gözüküyor ayrıca enerji verimliliği de oldukça yüksek (Maksimum yükte 60KW). GamePass de işin cabası. One S almanızı tavsiye ederim.

1500 2000 bütçe ile hangi konsol alınır 2. el alacağım sıfır yok. PS Store'da oyunlar aşırı pahali Far Cry 5 789 TL Xbox o yüzden daha iyi henim için ayrica Xbox One S FPS görüntu bulanikligi gibi problemleri var mı? Yazarsanız sevinirim.
Gayet kullanılabilir bir konsol, güç bakımından PS4 ile yarışıyor, PS4'ün RAM'leri daha iyi iken Xbox One S'in de ekran kartı daha iyi. Oyundan oyuna göre performans değişecektir ama büyük ihtimal seni tatmin edecektir. Gamepass çok güzel bir şey zaten.

Ülkenin şartları göz önünde bulundurulunca Game Pass gibi bir sistem göz ardı edilemez. Muazzam bir olay. Tartışmasıx Xbox alınır. Ben kullandım One S aylarca ve tavsiye ediyorum. Arkadaşlar da yazmış. İndiriyip kovalayıp 3 bin lira bandında Series S de gayet iyi olur hem SSD'si var vs.

Geri
Yukarı