Xbox One S alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar benim 2. dönemin sonunda babam iyi notlar ve sınavlarda iyi derece yaparsam babam bana Xbox alacak hangisini almam gerek? PlayStation'da PS Plus kısıtli ve PS Store da indirmler kısıtlı PS düşünmuyorum PC'ye 10.000 lira bütçem var yetmez Series S mi Xbox One X mi yoksa Xbox One S mi RDR2 açsın yeter.

Bence bütçeyi biraz daha arttırıp PC alın, sadece oyun oynamak dışında çok işe yarayabilir. Ama illa konsol alacaksanız Series S alın.

Arkadaşlar benim 2. dönemin sonunda babam iyi notlar ve sınavlarda iyi derece yaparsam babam bana Xbox alacak hangisini almam gerek? PlayStation'da PS Plus kısıtli ve PS Store da indirmler kısıtlı PS düşünmuyorum PC'ye 10.000 lira bütçem var yetmez Series S mi Xbox One X mi yoksa Xbox One S mi RDR2 açsın yeter.
O fiyata alıcağın pclerden daha iyi rdr 2 de açar

O fiyata alıcağın pclerden daha iyi rdr 2 de açar
Knk tamamda 2. Dönemin sonunda alacağım için bilgisayar fiyatları dahada artacak ama series s veya xbox one sürümleri 8000 tl nin altında olduğu için onlardan istiyorum hem oyun kataloğu yonünden xbox oyun kataloğunu daha da çekici buluyorum çünkü ÇOĞU sevdigim oyun kategorileri xbox ta daha ucuz ve game pass ultimite sistemi var yinede düşüncen için teşekkürler

@SkyLord06TR Hocam tam olarak neden beğenmedim attınız acaba? Adam oyun odaklı. Birde RDR2 vs. demiş. Ne yapsın bilgisayarı? Oyun açılmaz, açılır mouse çalışmaz, drop girer, bir kaç yıla hiç bir oyunu high hatta mediumda acamazsin. Kısacası bin tane sorunla uğraşırsın. Hele oynayacağın bir oyun eskiyse yandın. Konsol da böyle bir derdin yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı