Xbox One S Controller ile Bluetooth Dongle

Onu dikkat etmedim. Birazdan eve gideceğim, o zaman bakar söylerim.

Başlangıçta 4 parça yandı.

Eki Görüntüle 604348

Ardından teke düştü.

Eki Görüntüle 604350

Umarım haberiniz olmuştur. Bildirim gitti mi size bilmiyorum. @Astrein
Peki bağlantı kısmında bir dönüştürücü var mı yoksa direk USB bağlanıyor mu?

Onun dışında yönler iyi mi? Analoglar 8 yön mü yoksa 360 derece dönüyor mu? Analoğu az iterseniz karakter yavaş mı ilerliyor? Arkadaki tetikler hassas mı?

Peki bağlantı kısmında bir dönüştürücü var mı yoksa direk USB bağlanıyor mu?

Onun dışında yönler iyi mi? Analoglar 8 yön mü yoksa 360 derece dönüyor mu? Analoğu az iterseniz karakter yavaş mı ilerliyor? Arkadaki tetikler hassas mı?
Direkt USB bağlantısı var. Analogları da Windows 10'un test uygulamasıyla test ettik, sorunsuz çalışıyor. Tetikler hassas. Ayrıca USB ile takınca Xbox One Gamepad olarak görüyor Aygıt Yöneticisi'nde.

Direkt USB bağlantısı var. Analogları da Windows 10'un test uygulamasıyla test ettik, sorunsuz çalışıyor. Tetikler hassas. Ayrıca USB ile takınca Xbox One Gamepad olarak görüyor Aygıt Yöneticisi'nde.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Herhangi bir yıpranma, kırılma v.b meydana geldi mi? Aşınma, tuş takılması ve benzeri sorunlar yaşadınız mı?

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Herhangi bir yıpranma, kırılma v.b meydana geldi mi? Aşınma, tuş takılması ve benzeri sorunlar yaşadınız mı?
Resimlerde görüyorsunuz. 🙂 Hiçbir sorunu yok. Biraz tozlanıyor o kadar. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Çok aktif kullanmıyorum. 2-3 günde 1 kez 3 saat falan kullanıyorumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı