Xbox One S FPS değerleri

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Xbox One S konsolunda oyun içinde aldığımız FPS değerlerini görebilmenin bir yolu var mı acaba? Çok hayati bir durum değil tabii sadece merak ettiğim için sormak istedim. Saygılar.

Merhaba arkadaşlar, Xbox One S konsolunda oyun içinde aldığımız FPS değerlerini görebilmenin bir yolu var mı acaba? Çok hayati bir durum değil tabii sadece merak ettiğim için sormak istedim. Saygılar.
Youtube'da oyunların fps testleri bulunuyor. Aklındaki oyunları oradan takip edebilirsin.

@Cortana12 Arkadaşım konuşmana dikkat et. YouTube'da videolarda gördüğüm için soruyorum. Eğer varsa böyle bir özellik merak ettim. Destek olmayacaksan laf kalabalığı yapmana gerek yok.

Konsollar bilgisayar mantığında çalışmadığı için herkes performans testi yapamaz.

Konsollarda performans testini sadece oyun geliştiricileri veya developer kite sahip olanlar yapabilir.

Konsollar bilgisayar mantığında çalışmadığı için herkes performans testi yapamaz.

Konsollarda performans testini sadece oyun geliştiricileri veya developer kite sahip olanlar yapabilir.

Böylesi hem daha açıklayıcı hem de daha saygı çerçevesinde oldu. Verdiğin cevap için teşekkür ederim.
Konu çözüme ulaşmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı