Xbox One S Gamepad PC'de Gecikme Yapar mı?

Dostum teşekkür ederim. Aynı anda iki gamepadi bağlanıyor mu buna peki deneme imkanınız oldu mu ? O şekilde de gecikme yaşatır mı acaba ? :kararsız:
Bir tane gamepadim var yani deneme fırsatım olmadı fakat sorun yaşayacağını zannetmiyorum çünkü, adaptörü araştırarak almıştım piyasadaki diğer adaptörlere göre baya kaliteli ve televizyona kurulum yaparken televizyon bilgisayarımı bluetooth cihazı olarak görüp bağlanmak için onay istedi. Ben de merak edip onay verdim, televizyonla arasında en az 7 metre gamepad ile 8 metre varken ikisine aynı anda bağladım. Gamepad ile bu mesafeden sorunsuz bir şekilde oyun oynarken aynı zamanda bilgisayarın sesini bluetooth ile televizyona anlık olarak kesintisiz aktarabiliyordu.

Bir tane gamepadim var yani deneme fırsatım olmadı fakat sorun yaşayacağını zannetmiyorum çünkü, adaptörü araştırarak almıştım piyasadaki diğer adaptörlere göre baya kaliteli ve televizyona kurulum yaparken televizyon bilgisayarımı bluetooth cihazı olarak görüp bağlanmak için onay istedi. Ben de merak edip onay verdim, televizyonla arasında en az 7 metre gamepad ile 8 metre varken ikisine aynı anda bağladım. Gamepad ile bu mesafeden sorunsuz bir şekilde oyun oynarken aynı zamanda bilgisayarın sesini bluetooth ile televizyona anlık olarak kesintisiz aktarabiliyordu.
Tamam dostum şu linkteki adaptör nasıl sizce yoksa Trust mu almalıyım ? Bu ürünü de forumdan bir arkadaş önermişti baya araştırdım dediğiniz için fikrinizi almak istedim
Dark Bluetooth V4.0 Mini Dongle Usb Alıcı (DK-AC-BTU40) Fiyatı

Bu adaptör ile alakalı kullanmadığım için yine çok net bir şey söyleyip karşılaştırma yapamam ama ben adaptörümden çok memnunum ve kesinlikle bu adaptörden çok daha kaliteli duruyor. Böyle diyebilirim.
Tamam dostum teşekkür ederim. Siparişleri verip deneyimlerimi paylaşacağım. Sana ve diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.... :)

Tamam dostum teşekkür ederim. Siparişleri verip deneyimlerimi paylaşacağım. Belki benim gibi kararsızlık ve merak yaşayan arkadaşlara da yardımcı olurum. Sana ve diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.... :)
Önemli değil ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Bir de şöyle bir bilgi daha vereyim, tüm bunları yaparken kasada ki USB portuna değil klavyemde ki USB portuna bağlı olarak yapıyor. :)

Kusura bakma kardeşim geç cevap verdim. Klavyeden bağlamam - bir şey ama ona rağmen çok iyi bir performans alıyorum. Kasadan bağlı olarak kullanman daha iyi olacaktır, bunun için yazmıştım.
Sorun değil kardeşim. Siparişleri verdim 1-2 güne teslim almış olurum. İnceleme ve deneyimlerimi paylaşırım tekrardan çok sağol. :)
Bluetooth ile bağlantı yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar ? Resimdeki hatayı aldım..
Tamam Bluetooth bağlantısını kurdum... Şimdilik bu sorun halloldu..

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Sorun değil kardeşim. Siparişleri verdim 1-2 güne teslim almış olurum. İnceleme ve deneyimlerimi paylaşırım tekrardan çok sağol. :)
Bluetooth ile bağlantı yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar ? Resimdeki hatayı aldım..
Tamam Bluetooth bağlantısını kurdum... Şimdilik bu sorun halloldu..
usta gecikme varmı bluetooht ile oynarken ? bende kolu aldım pc de bluetooth yok ya usb adaptör alıcam yada bluetooh adaptörü nasıl yapsam xbox adaptörü çok pahalı ya

Yeni konular

Geri
Yukarı