Xbox One S hala alınır mı?

PS4 ile aynı nesil. Hala alınabilir. Fakat yakında desteği kesilecek. Aynı şekilde PS4 de öyle.

Evet hocam. Bulmak çok zor. Üretimi bitti.

PS4 ile eşit denilebilir. Biraz daha güçsüz fakat aşırı büyük bir fark yok. Eğer bütçeniz o seviyede ise alınabilir.

Ben 2021 Temmuz'da 1500'e aldım, hala kullanıyorum ve oldukça memnunum. 10'dan fazla oyun bitirdim, oldukça iyi vakit geçirmemi sağladı. Hem Game Pass hem oyun satın alarak uzun süredir kullanıyorum.

Oyunlar yavaştan çıkmamaya, performans düşmeye başlıyor. Ama hedefiniz çok yüksek değilse alınabilir. Oynanabilecek çok oyun var.

0'ı piyasada kalmadı sanırım yanlış mıyım hocam?

Evet, ikinci el almanız uygun olur. Fakat sağlam ve fiyatı makul olan bir cihaz almanızı öneririm.

PS4 ile eşit denilebilir. Biraz daha güçsüz fakat aşırı büyük bir fark yok. Eğer bütçeniz o seviyede ise alınabilir.

Ben 2021 Temmuz'da 1500'e aldım, hala kullanıyorum ve oldukça memnunum. 10'dan fazla oyun bitirdim, oldukça iyi vakit geçirmemi sağladı. Hem Game Pass hem oyun satın alarak uzun süredir kullanıyorum.

Oyunlar yavaştan çıkmamaya, performans düşmeye başlıyor. Ama hedefiniz çok yüksek değilse alınabilir. Oynanabilecek çok oyun var.

Evet, ikinci el almanız uygun olur. Fakat sağlam ve fiyatı makul olan bir cihaz almanızı öneririm.

Hocam öyle fazla bir oyun oynamıyorum yani FIFA mk vs bunları oynarım.

Xbox One X/S çok iyidir. Medya servisleri vs. sağlamdır hani. Halihazırda GTX 690 SLİ, Core İ7 5820K kullanan biri olarak, daha 7-8 yılı var gibi.

Konsol için durum farklı. Xbox One ve S HD 7790, PS4 ise HD 7870 GPU kullanıyor. Oyunlar optimize olarak geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı