Xbox One S HDD'si bilgisayarda kullanılır mı?

Eko19

Decapat
Daha fazla  
Elimde bir tane Xbox One S var bunun depolamasını çıkartıp bilgisayarımda kullanmak istiyorum. Nasıl yapabileceğim konusunda bilgiye ihtiyacım var.

Sanıyorum ki 2,5 inchlik HDD vardır içinde. Demontajı sağladıktan sonra kablolarını bağlayın belki ilk başta PC görmez ama biçimlendirkten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçinde 2.5 inç HDD var. O HDD'yi konsolu açıp içinden alacaksın, bilgisayara bağlayacaksın, sıfırladıktan sonra kullanabilirsin.

Ve, konsolu HDD söktükten sonra kenara kaldıracaksan direk konsolu sat parasıyla HDD al. Bir kişiye de yararı dokunur o cihazın. Ha tabii sonradan SSD takılacak veya cihaz arızalı diyorsan bir şey diyemem.

Sanıyorum ki 2,5 inchlik HDD vardır içinde. Demontajı sağladıktan sonra kablolarını bağlayın belki ilk başta PC görmez ama biçimlendirkten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayara ilk taktığım vakit bir sorun ile karşılaşma olasılığım var mı? Bahsettiğim şey içindeki işletim sistemi vb.
İçinde 2.5 inç HDD var. O HDD'yi konsolu açıp içinden alacaksın, bilgisayara bağlayacaksın, sıfırladıktan sonra kullanabilirsin.

Ve, konsolu HDD söktükten sonra kenara kaldıracaksan direk konsolu sat parasıyla HDD al. Bir kişiye de yararı dokunur o cihazın. Ha tabii sonradan SSD takılacak veya cihaz arızalı diyorsan bir şey diyemem.

Evet içini açtım gördüm fakat benim merak ettiğim konu taktığımda ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC bir disk görecek. Biçimlendirme yapıp kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı