Xbox One S ile yayın yapılır mı?

Onun için ya Xbox One X ya da series X almalısınız. Dediğim gibi yemeyin içmeyin series s alın One S alacağınıza.

Dediğim gibi batumdan alacağım ama aldığım istihbarata göre uzun bir süre açılmayabilirmiş. O yüzden her türlü duruma hazırlıklı olmak için sahibindene de bakıyorum ara sıra. Umarım sınırlar bir an önce açılır.

Dediğim gibi batumdan alacağım ama aldığım istihbarata göre uzun bir süre açılmayabilirmiş. O yüzden her türlü duruma hazırlıklı olmak için sahibindene de bakıyorum ara sıra. Umarım sınırlar bir an önce açılır.
Bende Almanya Amozon'dan almayı düşünüyorum, bence Almanya Amazon'dan alabilirsiniz. 3,8 gibi bir fiyata denk geliyor diye biliyorum. Yurt Dışı Amazon Sitelerinden Xbox Series X Nasıl Alınır? burda detaylıca anlatıyor alan bir abimiz.

Vergi alınıyor ama. Ben zaten batum sınırına yakın bir yerdeyim o yüzden gidip almak istiyorum böylece vergi de almazlar benden ( kutusundan çıkartıp getireceğim)
Vegi alınmış hali 3,8K Amozon zaten başta tüm ödemeyi alıyor sonradan sıkıntı olmasın diye, o yazıyı dikkatli okursanız anlayacaksınız ne demek istediğimi :)

Hocam merhaba tekrardan.

Şu ilanda satıcı 4K destekliyor diyor ama doğru mu?
Şimdi durum orada çok farklı. Şöyle ki konsol 4k 120 fps destekliyor ancak bu sadece menü ve multimedia içeriklerle sınırlı. Youtube, Netflix vb. platformlarda 4k içerik izleyebilirsiniz. 4k Blu-Ray oynatabilirsiniz ancak oyunlar 1080p ve 900p şeklinde çözünürlüklerle oynatılıyor. Mesela RDR 2 Gamepass'e geldiğinde görüntü o kadar bulanıktı ki oyunu oynayasım hiç gelmiyordu.

Şimdi durum orada çok farklı. Şöyle ki konsol 4K 120 FPS destekliyor ancak bu sadece menü ve multimedia içeriklerle sınırlı. YouTube, Netflix vb. platformlarda 4K içerik izleyebilirsiniz. 4K blu-ray oynatabilirsiniz ancak oyunlar 1080P ve 900P şeklinde çözünürlüklerle oynatılıyor. Mesela RDR 2 Gamepass'e geldiğinde görüntü o kadar bulanıktı ki oyunu oynayasım hiç gelmiyordu.

Anladım hocam sağ olun. O zaman sınırlar açılınca gürcistandan Xbox One X ya da series s almak daha mantıklı. Eğer param çok birikirse PS5'i bile zorlayabilirim belki. Şunu anladım ki, Xbox One S benim beklentilerimi pek karşılayamayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı