Xbox One S kontrolcü pili nasıl şarj edilmeli?

mustafa31232

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda kullandığım Xbox One S kolunda Varta'nın 2600 mAh ACCU pili var. Bunu harici bir pil doldurma aleti ile mi doldurmalıyım yoksa direkt USB üzerinden şarj olur mu?

1568633333547.jpeg

Elinizde ki piller şarjlı pil olduğundan eminseniz onun için ayrı adaptör almanız lazım USB üzerinden şarj olmazlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu piller kontrolcü içinden çıkanlar mı?
Öyle ise alkalin pil olmaları gerek ve şarj olmazlar.
Harici şarj olabilir pil aldıysanız USB kablosu ile şarj edebilirsiniz. Elinizde hızlı şarj cihazı var ise çıkarıp onunla da şarj edebilirsiniz.
Elinizde ki piller şarjlı pil olduğundan eminseniz onun için ayrı adaptör almanız lazım USB üzerinden şarj olmazlar

Kablo ile şarj olmadığını bilmiyordum, aynı 360 serisindeki gibi onun için ayrı play and charge kit mi almak gerekiyor yine?

Bu piller kontrolcü içinden çıkanlarmı?
Öyle ise alkalin pil olmaları gerek ve şarj olmazlar.
Harici şarj olabilir pil aldıysanız USB kablosu ile şarj edebilirsiniz. Elinizde hızlı şarj cihazı var ise çıkarıp onunla da şarj edebilirsiniz.

Kablo ile şarj olmadığını bilmiyordum, aynı 360 serisindeki gibi onun için ayrı play and charge kit mi almak gerekiyor yine?
Bu konuyu araştırmıştım genelde şarjlı pilleri adaptör ile şarj ediyorlar pc üzerinden usb ile şarj edeni duymadım belki ben yanılıyorumdur.
Bilgisayarımda kullandığım Xbox One S kolunda Varta'nın 2600 mAh ACCU pili var. Bunu harici bir pil doldurma aleti ile mi doldurmalıyım yoksa direkt USB üzerinden şarj olur mu?

Eki Görüntüle 438991
Xbox One Play & Charge Kit- S3V-00014 Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Ben bu ürünü kullanıyorum. Garanti süreci boyunca ücretsiz değişim imkanı var ve 2 3 gün içinde hallediyorlar bir sıkıntı olduğunda

Bu konuyu araştırmıştım genelde şarjlı pilleri adaptör ile şarj ediyorlar PC üzerinden USB ile şarj edeni duymadım belki ben yanılıyorumdur.

Şimdi baktım Microsoft yine play and charge kit satıyor. Bu sizin dediğiniz gibi, gamepad AA şarjlı pilleri şarj etmiyor anlamına geliyor maalesef.

Kısaca USB kablo ile şarj olmuyor.
Şarj edilebilir pil ve şarj aleti almak gerekiyor.
USB kablosu ile şarj olsun derseniz 200 lira ödeyip play and charge kit almak gerekiyor. Ya da kabloyu takıp kablolu olarak kullanmak gerekiyor.

Güncelleme dostlar kutudan çıkan pil değil kendim gidip 30 TL'ye şarj edilebilir pil aldım ve yaklaşık 1 saattir USB ile şarj oluyordu denedim 15 20 dk süre geçti ve kolum şarj olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı