Xbox One S mi Nintendo Switch mi?

PC'de de oynayacaksa niye Xbox'da alıyor ki?

Evet sonra aklıma bu geldi dedim zaten PS4'de kurdan önce bir oyun stoğum vardı ondan şu an da Nintendo fikrine biraz daha yakınım sonuçta laptop çoğu oyunumu işimi halledecek Xbox lüks olacak belki yüzüne bile bakmayacağım ama Nintendo ile her yerde oynama fırsatım olabilir.

Ama laptop ile de istediğin yerde oynayabilirsin. Eğer 3800TL gibi bir paraya Switch alıp 400 TL'ye oyun almak istiyorsan bu da olabilir. Sonuçta laptoptan daha ucuz. Ama ikisini de birden alabilirsin çünkü nintendo'nun çok güzel exclusiveleri var. Karar senin.

Ama laptop ile de istediğin yerde oynayabilirsin. Eğer 3800TL gibi bir paraya Switch alıp 400 TL'ye oyun almak istiyorsan bu da olabilir. Sonuçta laptoptan daha ucuz. Ama ikisini de birden alabilirsin çünkü Nintendo'nun çok güzel exclusiveleri var. Karar senin.

Ben buldum Xbox One s 1300 vereceğim ya da Nintendo'ya 2400 vereceğim laptop ile her yerde oyun oynamaz bence benim görüşüm bu yönde ve Xbox'un çok exculusive oyunu mevcut değil yani bu karar birazda bana kalmış bir şey. Xbox alırsam yüzüne bakmam diye korkuyorum.

Ben buldum Xbox One s 1300 vereceğim ya da Nintendo'ya 2400 vereceğim laptop ile her yerde oyun oynamaz bence benim görüşüm bu yönde ve Xbox'un çok exculusive oyunu mevcut değil yani bu karar birazda bana kalmış bir şey. Xbox alırsam yüzüne bakmam diye korkuyorum.

XBOX'un oyunlarının çoğu zaten pcde de var (BKZ: Halo Master Chief Collection, Quantum Break, Sunset Overdrive, Gears 5...). Alsan exclusive olarak ancak Forza oynayabilirsin ama ona değmez bence. Eğer 2400 TL'ye Switch bulduysan onu al.

PC'nin var niye Xbox alsın tabii ki Nintendo, Exclusive bir sürü oyunlar var yatarken mario oynardım müthiş işte.

PC'nin var niye Xbox alsın tabii ki Nintendo, exclusive bir sürü oyunlar var yatarken mario oynardım müthiş işte.

Her şey iyi güzel ama oyunlar 300 400 TL hocam insaf ya 1 aylık mutfak masrafı Lite alırsam yine 1700 2-3 oyun belki her şeyde hemen hemen kararı verdim ama şu fiyatlara baktıkça acaba almasam mı demiyor değilim. Şu an God of War'ı bile 100'e 80'e alabiliyorsunuz.
PC'nin var niye Xbox alsın tabii ki Nintendo, exclusive bir sürü oyunlar var yatarken mario oynardım müthiş işte.

Yani hocam 10 tane oyun alsak 4K para az da ben üstüne koyarım yeni nesil konsol fiyatı ediyor.
Yani buna verilen bu kadar para buna değecek mi sorusu oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı