Xbox One S mi, PS4 mü, yoksa Nintendo Switch mi?

Merhaba,
Çok oyun oynayan biri değilim ama ara sıra eğlenmek için oynuyorum.
Çok sık seyahat ederiz.
Hangisini almalıyım?
6. sınıfa gidiyorum ve yarın doğum günüm. O yüzden kendime küçük bir hediye yapacağım.
Hangisini almalıyım?

Hepsini deneyim etmiş biri olarak söylüyorum eğer ki ben oyuna para veririm sıkıntı değil diyorsan Switch ama benim param yok diyorsan Xbox çünkü Nintendo'e shop a zam gelecekmiş.

Öncelikle doğum günün kutlu olsun!Şimdi eğer çok seyahat ediyorsanız switch alabilirsin ama baştan söyleyeyim oyunları 500 tl den başlıyor.Oyüzden oyun oynamak konusunda biraz zorlanabilirsin.Benim normalde önerim kesinlikle ps4 veya ps5 olurdu fakat seyahatte onlarla oynayamazsın.

Merhaba,
Çok oyun oynayan biri değilim ama ara sıra eğlenmek için oynuyorum.
Çok sık seyahat ederiz.
Hangisini almalıyım?
6. sınıfa gidiyorum ve yarın doğum günüm. O yüzden kendime küçük bir hediye yapacağım.
Hangisini almalıyım?
Bence de Xbox Series S hem çok pahalı değil hemde Xbox Game Pass sayesinde 100'de dazla oyuna erişebiliyorun. Xbox One S'de oyubları güzelcene oynayamayabilirsin.

Switch taşınma olarak güzel ama oyunları 60$ veya €dan satılıyor. Oyunları genelde animasyon gibi ve çok AAA oyun yok.

PS4'de güzel özellikle çok güzel PS Exclusive oyunları var. Ama Xbox'daki gibi Game Pass gibi bir şey yok. PSN+ var ama Game Pass kadar güzel değil. Ayrıxa şöyle bir sıkıntıda var bir kaç gün önce PS oyunlarına zam geldi onuda aklında bulundur(zam Xbox'a da gelebilir ama Game Pass var😀).

Kısacası alacağın konsolu kendi oyun zevkine ve oyunlara harcayacağın bütçeye göre düşün ve seyahat ettiğin yerlerde Xbox veya PS4'ü bağlayabileceğin bir mönitör ve televizyon yoksa Switch al.

Yazı biraz uzun, umarım yardımcı olabilmişimdir (kafanı karışırdıysam özür dilerim😅).

Peki Switch'te hangi oyunlar ücretsiz ve ücretli?
En kaliteli oyunlar hangisi?

-The Legend of Zelda: Breath of the wild
-Animal crossing
-Mario oddysey
-Bayonetta serisi
-Witcher 3
-Super smash bros
-Pokémon sword & Shield
-Super mario party (arkadaslarla eglenceli.)
-Super mario maker 2
-Astral chain
-Mortal Kombat 11
-Skyrim
-FIFA 2021
-Stardew Valley

Başlica guzel oyunlar bunlardır ve kesinlikle "the Legend of Zelda: Breath of the wild" oynamanı tavsiye ederim biraz videolarını izle beğenirsen oynarsın.

Son düzenleme:
-The Legend of Zelda: Breath of the wild
-Animal crossing
-Mario oddysey
-Bayonetta serisi
-Witcher 3
-Super smash bros
-Pokémon sword & Shield
-Super mario party (arkadaslarla eglenceli.)
-Super mario maker 2
-Astral chain
-Mortal Kombat 11
-Skyrim
-FIFA 2021
-Stardew Valley

Başlica guzel oyunlar bunlardır ve kesinlikle "the Legend of Zelda: Breath of the wild" oynamanı tavsiye ederim biraz videolarını izle beğenirsen oynarsın.

Hocam fortinte ücretli mi?
Ve bu oyunlar ücretli değil mi?
Alacağım bu oyunları ücretli ise, alırken sıra sıra alacağım hepsini topluca almam.

Hocam fortinte ücretli mi?
Ve bu oyunlar ücretli değil mi?
Alacağım bu oyunları ücretli ise, alırken sıra sıra alacağım hepsini topluca almam.

Fortnite ücretsiz.
Geri kalan yazdigim oyunlari satin alman lazim attigim videoyu izlersen ucuza oyun alabilirsin. Sanata atacagim siteye istedigin oyunu yaz dünyada nerede ucuzsa oranin para birimiyle fiyati gosyeriyor mesela Stardew Valley en ucuz arjantindeymis fiyati 270 Arjantin pesosu
Yani yaklaşik 3 dolar.

Zaten buradakı oyunları toplu alabilmen için konsolun fiyati kadar para vermen lazim.
Eğer Nintendo Switch'i sadece disarida oynamak için aliyorsaniz Nintendo Switch Lite size daha uygundur. Hem bin TL daha ucuz. Performans farklari yok sadece ekran boyutu, pil ömrü(Lite de pil daha fazla), Lite televizyona takilmiyor, Lite'de joyconlar cikmiyor.

Fortnite ücretsiz.
Geri kalan yazdigim oyunlari satin alman lazim attigim videoyu izlersen ucuza oyun alabilirsin. Sanata atacagim siteye istedigin oyunu yaz dünyada nerede ucuzsa oranin para birimiyle fiyati gosyeriyor mesela Stardew Valley en ucuz arjantindeymis fiyati 270 Arjantin pesosu
Yani yaklaşik 3 dolar.

Zaten buradakı oyunları toplu alabilmen için konsolun fiyati kadar para vermen lazim.
Eğer Nintendo Switch'i sadece disarida oynamak için aliyorsaniz Nintendo Switch Lite size daha uygundur. Hem bin TL daha ucuz. Performans farklari yok sadece ekran boyutu, pil ömrü(Lite de pil daha fazla), Lite televizyona takilmiyor, Lite'de joyconlar cikmiyor.
Yok hocam,maddi durumumuz çok iyi zaten arasıra kullanacağım fakat beni eğlendircek bir konsol olsun istiyorum o yüzden .6000 lira biriktirdik kardeşimle,annem 5000 babam ise 9000 lira kazanıyor yani maddi durumumuz iyi.

Son düzenleme:
Yok hocam, maddi durumumuz çok iyi zaten ara sıra kullanacağım fakat beni eğlendircek bir konsol olsun istiyorum o yüzden. 6000 lira biriktirdik kardeşimle, annem 5000 babam ise 9000 lira kazanıyor yani maddi durumumuz iyi.

O zaman Lite almaniza gerek yok Nintendo Switch sizin işinizi görür hem Nintendo Switch de jonconlar cikabildigi için 2 kisi oynayabilirsiniz ayni oyunu. Sakin ciftlik RPG oyunlarini seviyorsan Stardew Valley sizi cok eglendirecektir. 2 kişide ayni cihazdan oynanabiliyor oyun. Nintendo Switch aldiginizda koruyucu ekran takarsaniz cihazi dock a taktiginisda ekranida cizilmez. Şimdiden hayirli olsun ayrica tekrar dogum gunun kutlu olsun nice mutlu senelere...

Geri
Yukarı