Xbox One S Nereden Alınmalı?

LukeSkywalker

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Death Star
Daha fazla  
Meslek
Sith Lord in Galactic Empire
Merhabalar. Xbox One S almaya karar verdim. Öncelikle nereden alınmalı sorusu var kafamda. Örneğin Vatan'dan 2017 Eylül'de alıp temiz kullanmış kutulu satanlar var, fiyatı biraz daha uygun gibi eğer çiziksiz sorunsuzsa alınabilir midir? Bir de Sahibinden'de oyun konsolu firmaları gibi veya konsol kafe gibi satanlar oluyor. Microsoft garantili, bilmem ne garantili falan. Yoksa Hepsiburada'da 1069 TL olan model mi alınmalıdır?

Son olarak da Kinect olayını merak ediyorum. Xbox One S ile takılıp kullanılabiliyor mu? Bildiğim kadarıyla Xbox One geçmişe dönük olduğu için Xbox 360 oyunlarını da çalıştırabiliyor. Aynı şey Xbox 360 Kinect oyunları için de geçerlidir değil mi?

Ben vatan bilgisayardan haziran ayında almıştım. FİFA 17 ve Forza Motorsport 6, ikinci controller ile birlikte. Önemli olan kampanyaları takip etmek. En son MediaMarkt’ta güzel bir kampanya vardı.
Microsoft Xbox One S 500 Gb Oyun Konsolu Fiyatı
Bu üründen 2 adet sipariş vereceğim. Fiyat bulabildiğim kadarıyla en uygun burada vardı. FH3 Bundle olan zaten oyun indirimde olduğu için aynı fiyata geliyor, diğer oyunlar gibi yani. Buradan almamda sakınca olur mu?

Dun siparise gectim, kargolandi hemen bugun elime gecti. Hazir indirimde olan FH3'u satin aldim direk indirme asamasinda suan. 14 gunluk deneme olan Game Pass'i de denemek icin aldim. Su ana kadar her sey mukemmel, asiri begendim. Bu fiyata boyle oyun zevki gercekten super.

Dun siparise gectim, kargolandi hemen bugun elime gecti. Hazir indirimde olan FH3'u satin aldim direk indirme asamasinda suan. 14 gunluk deneme olan Game Pass'i de denemek icin aldim. Su ana kadar her sey mukemmel, asiri begendim. Bu fiyata boyle oyun zevki gercekten super.
Aldığınız linkteki ürün 24 ay Microsoft garantili değil mi?

Kampanyaları takip etmeni öneririm. Ben ilk çıktığı zamanlarda Bimeks'ten 1 TB modelini Fifa 17 ile birlikte 1000 TL'ye almıştım, o zaman çok iyi kampanyaydı. Şuan 1069 TL de gayet uygun. Microsoft Store'da Xbox One için uyumlu Xbox 360 oyunlarını görebiliyorsun zaten, istersen dijital alabilirsin ya da istersen internetten kutulu alabilirsin bulursan.

Aldığınız linkteki ürün 24 ay Microsoft garantili değil mi?
Aral garantili ancak büyük ihtimalle seri numarası üzerinden Microsoft garantisi de olması gerekli.
Kampanyaları takip etmeni öneririm. Ben ilk çıktığı zamanlarda Bimeks'ten 1 TB modelini Fifa 17 ile birlikte 1000 TL'ye almıştım, o zaman çok iyi kampanyaydı. Şuan 1069 TL de gayet uygun. Microsoft Store'da Xbox One için uyumlu Xbox 360 oyunlarını görebiliyorsun zaten, istersen dijital alabilirsin ya da istersen internetten kutulu alabilirsin bulursan.
Teşekkürler, 1069 TL olandan 2 adet aldım. Sorunsuz, 6 Şubat'tan beri kullanıyoruz. Arkadaşımla beraber Game Share yöntemi ile müthiş tasarruf edip sadece 1 hesaba Game Pass (aylık), EA Access (yıllık) ve Gold (aylık) ödüyoruz. PS4 veya PC ile oyun oynamaya kalksak bu kadar olmazdı maalesef. :D

İkinci el almayı düşünürsen 850TL’ye 20 ay Microsoft garantili olarak Şirinevler konsol kulübünden alabilirsin. Ben yaklaşık 2 hafta önce oradan Xbox One S aldım. Gayet memnunum. Hiç bir sıkıntısı yok.

İkinci el almayı düşünürsen 850TL’ye 20 ay Microsoft garantili olarak Şirinevler konsol kulübünden alabilirsin. Ben yaklaşık 2 hafta önce oradan Xbox One S aldım. Gayet memnunum. Hiç bir sıkıntısı yok.
Teşekkürler, Hepsiburada'dan sıfır 2 sene garantili aldım. Arada pek bir fiyat farkı yok zaten, 2. el 18 ila 20 ay garantili ürünler de o fiyat bandında zaten. Güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı