Xbox One S Online Oynamak İçin Live Gold'a İhtiyaç Var mı?

ananaymous

Hectopat
Arkadaslar simdi ben Xbox One S siparis ettim yarin gelecek ama ben online oynamak istiyorum, illa Live Gold mu lazim online için? Yoksa PUBG falan alirsam direkt online oynayabilir miyim veya Fortnite indirsem Live Gold'a gerek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende PS4 var normal oyunları oynamak için PS Plus gerekli ama Fortnite tarzı kendinden online olan oyunlar için gerek yok. Tahminimce Xbox için de aynısı geçerlidir.

Evet Gold Live şart. Fortnite için bilmiyorum ama Online oynamak için Gold Live hizmeti gerekli.

Fortnite sitesinden alıntı.

Fortnite Battle Royale oynayabilmek için Xbox Live Gold'a ihtiyacım var mı?
Evet, Xbox'ta Fortnite Battle Royale oynayabilmek için Xbox Live Gold'a ihtiyacın var.

Fortnite Battle Royale oynayabilmek için PlayStation®Plus'a ihtiyacım var mı?
Hayır. PlayStation'da Fortnite Battle Royale oynayabilmek için PS Plus'a ihtiyacın yok.

Maalesef lazımmış.

Yanlış Bilgilendirme
Fortnite sitesinden alıntı.

Fortnite Battle Royale oynayabilmek için Xbox Live Gold'a ihtiyacım var mı?
Evet, Xbox'ta Fortnite Battle Royale oynayabilmek için Xbox Live Gold'a ihtiyacın var.

Fortnite Battle Royale oynayabilmek için PlayStation®Plus'a ihtiyacım var mı?
Hayır. PlayStation'da Fortnite Battle Royale oynayabilmek için PS Plus'a ihtiyacın yok.

Maalesef lazımmış.
Hayır her iki platformda da gerek yok bende xbox one var içersinde de fortnite var sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Sadece PUBG için lazım olacak ama zaten sen yeni aldığın için içersinden 14 gün boyunca online oynayacağın kod çıkıyor 14 gün sonra alırsın PUBG için.

Hayır her iki platformda da gerek yok bende xbox one var içersinde de fortnite var sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Sadece PUBG için lazım olacak ama zaten sen yeni aldığın için içersinden 14 gün boyunca online oynayacağın kod çıkıyor 14 gün sonra alırsın PUBG için.

Xbox One'da multiplayer oynamak icin XBOX LIVE GOLD uyelik olmasi zorunludur. Oynayamazsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar simdi ben Xbox One S siparis ettim yarin gelecek ama ben Online oynamak istiyorum, illa Live Gold mu lazim Online için? Yoksa PUBG falan alirsam direkt Online oynayabilir miyim veya Fortnite indirsem Live Gold'a gerek var mi?

Hayır bende Rocket League FIFA 21 warface gibi Online oyunlar var ama oynayabiliyorum.
Xbox da online oynanan bütün oyunlarda gold üyelik zorunludur. Xbox da gold üyeliğiniz yoksa party chat bile yapamazsınız.
yanlış bilgilendirmeyin bende FIFA 21 rocket league warface cod MW var ve online oynayabiliyorum

Bedava yaani F2P oyunları oynamak için Xbox Live Gold almana gerek yok ücretsiz oynayabilirsin online olarak. Yeni güncelleme ile oynanması ücretsiz oyunlarda Live Gold üyelik zorunluluğu kalktı. Mesela Fortnite, Cod Warzone gibi oyunları oynamak için gold lazım değil artık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı