Xbox One S oyun konsolu alınır mı?

Bilgisayarda kullanmak için almıştım. Daha iyi ve kalitelisi yok. En azından bir kere öder uzun yıllar kullanırsın. Teşhir ürünü çok sorunlu değildir zaten. Temizlersin. Ben de 2. el almıştım. Taş gibi.

Konsolda alınır. Hala güncel bir kol bence.

Hocam halihazırda iyi bir bilgisayarınız varsa Xbox exclusive oyunlarını bilgisayarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Bende almayı düşünüyordum ama PS4 daha cazip geldi. Ayrıca sıfır DualShock 4 lerin fiyatıda düştü.

Bilgisayarda kullanmak için alabilirsin. Daha iyi ve kalitelisi yok. En azından bir kere öder uzun yıllar kullanırsın.
Hocam konu ile alakasız ama ben ps4 kolu arıyorum konu açtım ama Sony den 450TL ye alın dediler. MediaMarkt, Vatan bilgisayardan PS4 kolu alırsam beni uzun yıllar götürür mü ?

Arkadaşlar piyasa yükseldi konsolların fiyatı uçtu bende Hepsiburada sitesinde 1900 TL'ye Xbox One S buldum (teşhir ürünü) almayı düşünüyorum sizce alınır mı?
Ürünün linkini koydum fikirlerinizi bekliyorum.

Ben şahsen gayet uygun fiyatlı olduğunu düşünüyorum konsol fiyatları uçuk durumda bence alınır ama teşhir ürünü sıkıntı yaratır mı bilemem.

Bence forumlarda araştırırsan benzer fiyatlara Microsoft Türkiye garantili temiz cihaz da bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı