Xbox One S oyunlarda kasma yapar mı?

Duyduklarınızın doğruluğunu teyit edip yorum yaparsanız daha faydalı olur mesajınızı yanlış bilgilendirmeden raporladım. A101'in garanti ile ilgisi yok mağazalar satış yapar garanti ile Microsoft ilgilenir ve Microsoft servisi bir sorun oldugu zaman cihazı kargo ile evinizden alıp evinize teslim eder.

Ürünler ithalatçı garantili diye biliyorum. Belki yanlıştır. :)

Sanmıyorum, oyunlar zaten konsola göre ayarlandığı için One S'te çok bir kasma olmuyor. Çoğu oyunları 30 fps sabit oynatıyor zaten kasma yapacağını düşünmüyorum, sizede hayırlı olsun, iyi günlerde kullan :)
İnşallah. Bende forumda bir kaç konu gezip açmıştım benim gözümü bayağı bir korkuttular açıkçası. Ama kullanan bazı kişilere sorduğumda her hangi bir sorun olmadığını söylediler.
Sanmıyorum, oyunlar zaten konsola göre ayarlandığı için One S'te çok bir kasma olmuyor. Çoğu oyunları 30 fps sabit oynatıyor zaten kasma yapacağını düşünmüyorum, sizede hayırlı olsun, iyi günlerde kullan :)
Dostum az önce gördüm Şok marketlere 1400 TL gibi bir fiyata gelmiş istersen A101'den alacaktın sanırsam oraya da bir sor bende soracağım. Yalnız Şok'ta Blu-ray olmayan versiyon satılıyor. Ama ben artık gerek olacağını düşünmüyorum kutulu oyunlar zaten pahalı. Ama koleksiyon gibi bir şey yapmak istiyorsan orasını bilemem :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı