Xbox One S oyunlarda kasma yapar mı?

Hocam hazirana kadar gelmezmi bu stoklara?
Gelse bile aşırı pahalı oldu artık bu ürünler %50 ek vergi ile bence şuan bulabiliyorsanız temiz ikinci el bir ürün alın içinde oyun, kol vs. de vardır henüz fiyatların artışından haberi olmayan birilerini bulabilirsiniz belki ucuza getirirsiniz.

Gelse bile aşırı pahalı oldu artık bu ürünler %50 ek vergi ile bence şuan bulabiliyorsanız temiz ikinci el bir ürün alın içinde oyun, kol vs. de vardır henüz fiyatların artışından haberi olmayan birilerini bulabilirsiniz belki ucuza getirirsiniz.

İkinci el piyasasında 1200-1500 arasına bulunabiliyor. Bence de pahalı gelir ek vergi yüzünden.

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Alırsanız bir kutu açılımı videosu yapıp buraya yüklerseniz sevinirim. Bizi de etiketleyin, izleyelim. :)

Tabii ki de zaten inşallah alırsam beraber oynayacak arkadaşlarım yok sizlerle beraber oynarız. :) linkteki ürün iyi midir sizce hocam? Bir de Discord varsa isminiz nedir? Xbox One S 1TB Oyun Konsolu Tom Clancy's The Division 2 Fiyatı ve Özellikleri

Bu ürünü ben yaklaşık 20 gün önce aldım. Yani yeni vergi gelmeden önce almış oldum. Üründe bir sıkıntı yok verdiğin paranın hakkını sonuna kadar veriyor. PS mi alsam Xbox mı alsam diye düşüncelerin de varsa bence Xbox'a yönel çünkü Game Pass Ultimate ile 100'den fazla oyunu çok ucuza sahip olabiliyorsun. PS tarafına baktığında bir oyuna 200 300 TL veriyorsun ve Game Pass sistemine benzer bir sistem yok. O yüzden oyun masrafını düşürmek adına Xbox almanı öneririm. Kasma konusunda bende ki tek sıkıntı arkada Skype açıkken sadece Fortnite'da takılmalar oluyordu. Bir de GTA Online'de araba sürerken yüksek hızlara çıktığınızda FPS düşmesi hissedikiyor ama rahatsız edici düzeyde değil. Onun dışında ki oyunlarda hiçbir sıkıntı çekmedim.

@berkay ince hocam peki Forza Horizon 4 denediniz mi? 1080p 30 FPS oynatıyor sanırım, bana PC'de 30 FPS pek akıcı gelmiyor ya da herhangi bir 30 FPS çalışan oyunda akıcılık nasıl sizce?

@berkay ince hocam peki Forza Horizon 4 denediniz mi? 1080P 30 FPS oynatıyor sanırım, bana PC'de 30 FPS pek akıcı gelmiyor ya da herhangi bir 30 FPS çalışan oyunda akıcılık nasıl sizce?

Forza en çok oynadığım oyun diyebilirim şimdiye kadar 1080P de oynuyorum ben FPS göstergesi olmadığı için kaç FPS'de bilmiyorum ama kasma hissetmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim.
2.el kesinlikle almayacağım teşekkür ederim sıfır alacağım stoklara gelince. :)

Bir de size all digital versiyonunu önerebilirim çünkü yeni fiyatlarda bayağı bir fiyat farkı olacak gibi geliyor bana. All digital versiyonunda sadece CD girişi yok oyunları Store üzerinden alıp internet üzerinden indiriyorsunuz tek farkı bu. Eğer siz alacağınız zaman fiyat farkı çok olursa all digital almanızk öneririm.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam şimdiden. Alırsanız bir kutu açılımı videosu yapıp buraya yüklerseniz sevinirim. Bizi de etiketleyin, izleyelim. :)
Tamamdır tabikide, bilgiyede ihtiyacınız olursa hiç çekinmeyin hocam :).
Forza en çok oynadığım oyun diyebilirim şimdiye kadar 1080P de oynuyorum ben FPS göstergesi olmadığı için kaç FPS'de bilmiyorum ama kasma hissetmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

Bir de size all digital versiyonunu önerebilirim çünkü yeni fiyatlarda bayağı bir fiyat farkı olacak gibi geliyor bana. All digital versiyonunda sadece CD girişi yok oyunları Store üzerinden alıp internet üzerinden indiriyorsunuz tek farkı bu. Eğer siz alacağınız zaman fiyat farkı çok olursa all digital almanızk öneririm.
Tamamdır teşekkür ederim, peki pubg de nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı