Xbox One S oyunları 4K açar mı?

sakal5323

Hectopat
PS 4 almaktan vazgeçtim Xbox One S almaya karar verdim hem fiyat olarak da en uygunu o fakat konsol işinden pek anlamıyorum ilk defa alacağım hangisi daha iyi, oyunlarda kaç FPS alabilirim satan kişi 4K da bile rahatca oynarsın diyor oyunları pek inandırıcı gelmedi cidden 4K da oyunlar açılır mı? Benim bildiğim 1080p de anca açar.

RDR 2 oyunu mesela hangi çözünürlükte kaç FPS alabilirim kasma hisseder miyim bir de tek kollu bende yedek analoglu kol mevcut bilgisayarda kullanıyorum onu Xbox da kullanabilir miyim yeni kol almamak için?

1.4 tflops, 4K'yı bırak Jedi Fallen Order bazı sahneleri 720p altı. RDR2 864p. 1080p sabit 30FPS görünce öp başına koy.

1.4 tflops, 4K'yı bırak Jedi Fallen Order bazı sahneleri 720p altı. RDR2 864p. 1080p sabit 30FPS görünce öp başına koy.

720p altı olarak Watch Dogs Legion da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu çözünürlükleri kendi kendine mi ayarlıyor konsol yoksa durmadan kasmasın diye biz mi ayarlıyoruz.

Bir de PS 4 mü alayım yani o daha mı iyi.

Bu çözünürlükleri kendi kendine mi ayarlıyor konsol yoksa durmadan kasmasın diye biz mi ayarlıyoruz.

Bir de PS 4 mü alayım yani o daha mı iyi.

Kendisi ayarlıyor. PS4 oyunları daha yüksek çözünürlükte çalıştırıyor ve grafik daha iyi. 4K TV de sorun yaratabilir düz PS4 TV'nin upscaling desteği varsa bir sorun olmaz. PS4 1.84 tflops. Daha güçlü bir konsol.

Kendisi ayarlıyor. PS4 oyunları daha yüksek çözünürlükte çalıştırıyor ve grafik daha iyi. 4K TV de sorun yaratabilir düz PS4 TV'nin upscaling desteği varsa bir sorun olmaz. PS4 1.84 tflops. Daha güçlü bir konsol.
Xbox görsel çeşitlilik olarak önde, PlayStation çözünürlük olarak. Hangisi daha önemliyse arkadaş onu seçsin.

Hayatımda hiç konsol kullanmadığım için karar veremiyorum hangisi daha işime yarar diye PS4 yaşadığım şehirde minimum 1650TL tek oyunlu Xbox One S ise 1500 TL 1 yıl garantili gönlüm PS4'den yana fakat ürün kafe ürünü diğeri ise ev ürünü o yüzden risk almak istemiyorum.

Hayatımda hiç konsol kullanmadığım için karar veremiyorum hangisi daha işime yarar diye PS4 yaşadığım şehirde minimum 1650TL tek oyunlu Xbox One S ise 1500 TL 1 yıl garantili gönlüm PS4'den yana fakat ürün kafe ürünü diğeri ise ev ürünü o yüzden risk almak istemiyorum.

Xbox görsel çeşitlilik olarak önde, PlayStation çözünürlük olarak. Hangisi daha önemliyse arkadaş onu seçsin.

Xbox'ın avantajı HDR daha iyi Dolby vision desteği alacaktı en son. Almıştır belki. Ama grafik ve çözünürlük olarak PS4. One S 4K Netflix açarken PS4 açmıyor. Donanım dışında PS4 oyun fiyatlarında üzebilir. Game Pass gibi bir şey de yok.

Xbox'ın avantajı HDR daha iyi Dolby vision desteği alacaktı en son. Almıştır belki. Ama grafik ve çözünürlük olarak PS4. One S 4K Netflix açarken PS4 açmıyor. Donanım dışında PS4 oyun fiyatlarında üzebilir. Game Pass gibi bir şey de yok.

Siz olsanız hangisini alırdınız ve bu çözünürlük olayı çok fazla göze batıyor mu?

PS4 Pro almayacaksaniz diğer modelleri üzebilir.
Bekleyip bütçeyi arttırma şansınız varsa sıfır Series S de alabilirsiniz 3700TL'ye.
Series S 1080p 120-60FPS, 2K 60-30FPS desteği sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı