Xbox One S yeni nesil oyunları açar mı?

Oyunları açıyor. Fakat Cyberpunk, RDR 2 vb yeni nesil oyunlarda arada drop yediği oluyor. Özellikle fazla Entity'e sahip toplu alanlarda. Çok fark etmiyorsunuz ama zaten dropları da fazla olmuyor. Eğer bütçeniz var ise One X, hatta series s/x almanız gelecek içinde daha iyi bir yatırım olur. Çünkü yavaş yavaş ömrünü dolduruyor One S.

Yavaş yavaş değil doldurdu bile FIFA'lar 2025'e hatta belki 2026'a kadar bile çıkabilir ama yeni nesil konsollardaki grafikle aynı olmaz mesela Xbox 360'daki FIFA 19'a bakın birde Xbox One'daki fifa 19'a bakın büyük oyunlar zaten gelmiyor One nesline Starfield mesela indie tarzında oyunlar gelmeye devam ediyor şu an onlarda 2024'te sona erer bütçeniz yoksa Xbox One S alıp oynayabilirsiniz oyunları ama biraz daha zorlayıp 2. el Series S'e yönelirseniz 2028'e kadar rahat rahat çıkan tüm oyunları oynarsınız ama bütçeniz yoksada Xbox One S üzmez.

Yeni nesil oyunları 30 FPS oynatıyor. Grafik olarak ise konsollar da grafik ayarını seçmezsiniz, hazır olarak gelir. Yine de iyi optimize edilen oyunların orta, kötü optimize edilmiş oyunların düşük-orta bulanık grafikte olduğunu görürsünüz. Ayrıca azımsanmayacak derecede oyunu 900p çözünürlükte çalıştırıyor.

Peki One S yerine one X alsam o iyi mi?

Son düzenleme:
Oyunları açıyor. Fakat Cyberpunk, RDR 2 vb yeni nesil oyunlarda arada drop yediği oluyor. Özellikle fazla Entity'e sahip toplu alanlarda. Çok fark etmiyorsunuz ama zaten dropları da fazla olmuyor. Eğer bütçeniz var ise One X, hatta Series S/X almanız gelecek içinde daha iyi bir yatırım olur. Çünkü yavaş yavaş ömrünü dolduruyor One S.

Yani biraz da bütçeden dolayı One S tercih ettim ama dediğiniz diğer konsollar için biraz bütçeyi zorlarım

Yani biraz da bütçeden dolayı One S tercih ettim ama dediğiniz diğer konsollar için biraz bütçeyi zorlarım
Burada hani sizin bütçeniz ön planda. Hani alırsınız, kötü müdür? Kesinlikle değil ama el veriyor ise biraz daha üzerine ekler alabilirim gibi bir durum varsa hani yanlış bir tercih yapmayın diye söyledim.

Evet hocam açar, hatta bu konuyu görmem iyi oldu. Dün kanalıma Xbox One S videosu attım. Cevabı vereyim evet oynatır ve açar. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten fiyatına göre çok iyi bir konsol.

Yeni konular

Geri
Yukarı