Xbox One S oyunları kaç GB?

Lordcan

Femtopat
Daha fazla  
Yakında Xbox One S almayı düşünüyorum bana biri Game Pass tam olarak nasıl bir şey olduğu ve aylik üyeliğin ne kadar olduğunu soyleyebilir mi bir de oyunlar ortalama kaç GB? Bilenler yardımcı olursa iyi olur.

Yakında Xbox One S almayı düşünüyorum bana biri Game Pass tam olarak nasıl bir şey olduğu ve aylik üyeliğin ne kadar olduğunu soyleyebilir mi bir de oyunlar ortalama kaç GB? Bilenler yardımcı olursa iyi olur.
One S almayın. Gerekirse yurt dışından alın ama Series S alın. Belki vergilerde düşebilir.

5 GB olan oyun da var, 80 GB olan oyunda. GamePass fiyatları oldukça uygun fakat bütçe var ise bekle ve All Access sistemi ile taksitli Series S al derim.

Oyunların boyutları ortalama 60-80 GB. Eğer 500 GB olan modeli alırsanız oyun yüklemek için 365 GB gibi boş yeriniz olacak. O kadar alan ile de 4-5 tane oyun yükleyebilirsiniz yüksek kaliteli. Xbox One S donanımsal olarak güçlü olduğu için daha 2-3 yıl idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı