Xbox One S, Ryzen 3 3200G'den fazla FPS verir mi?

2. el Xbox One S almayı düşünüyorum. Bazı oyunları 60 bazı oyunları 30 FPS veriyormuş. Ben Shadow of the Tomb Raider, Forza Horizon 4, BF1, Witcher 3, RDR2, Resident Evil 2-3-7 bu oyunları eğer Xbox alırsam kesin oynamayı düşünüyorum. Elimde Ryzen 3 3200G işlemci var. Eğer Xbox One S bu yazdığım oyunlarda yüksek FPS vermeyecekse bu işlemciye RX 570 almayı düşünüyorum. FPS videolarına baktım bana yeter. Xbox One S bu oyunlarda 60 FPS verirse Xbox alacağım, bu oyunlarda kaç FPS alırım? Daha yazmadığım oyunlarda var sadece aklıma bunlar geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır Xbox One kullanıyorum. S de kullandım. Spor oyunları hariç 60 FPS olmaz. Oyunlar optimize olarak geldiği için fazla sıkıntı olmuyor. İkinci el One S almak çok da mantıklı değil. Series S alın daha iyi olur.

Uzun zamandır Xbox One kullanıyorum. S de kullandım. Spor oyunları hariç 60 FPS olmaz. Oyunlar optimize olarak geldiği için fazla sıkıntı olmuyor. İkinci el One S almak çok da mantıklı değil. Series S alın daha iyi olur.

Neden mantıklı değil? 1800TL değerinde bir sürü ilan var. Series S almaya belki param yetmeyebilir.

@SASİNİN ASKERİ, desteği 2 yıl sonra kesilir. Daha yeni oyunlar gelmez. Spor oyunları biraz daha gelir. RX 570 ekran kartı da bu aralar ucuz değil. Elbette karar sizin. İmkan yoksa, yapacak bir şey yok.

@SASİNİN ASKERİ, desteği 2 yıl sonra kesilir. Daha yeni oyunlar gelmez. Spor oyunları biraz daha gelir. RX 570 ekran kartı da bu aralar ucuz değil. Elbette karar sizin. İmkan yoksa, yapacak bir şey yok.

Ekran kartını 2. el almayı düşünüyorum zaten. 2000-2500TL civarında ilanlar var inşallah para biriktirip onu alacağım. Series S olsa daha güzel olurdu ama o kadar bütçem yok. Dediğim RX 570 beni idare eder videodaki değerler benim için iyi. İnşallah alırım. Teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı