Xbox One S satıp Series S almak mantıklı mı?

Anqel1231

Decapat
Daha fazla  
Elimde One S var. Bunu satıp Series S almak istiyorum. Ancak şöyle bir şey var, hepimiz biliyoruz ki Series S abisi Series X kadar güçlü değil. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda bana sorun çıkartır mı bunu merak ediyorum. Yani Microsoft gidip birkaç yıl sonra Series X'e çıkarırken Series S'e çıkarmamazlık yapar mı donanım yetersizliğinden dolayı?

Elimde One S var. Bunu satıp Series S almak istiyorum. Ancak şöyle bir şey var, hepimiz biliyoruz ki Series S abisi Series X kadar güçlü değil. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda bana sorun çıkartır mı bunu merak ediyorum. Yani Microsoft gidip birkaç yıl sonra Series X'e çıkarırken Series S'e çıkarmamazlık yapar mı donanım yetersizliğinden dolayı?

Tabii ki mantıklı.

Yani Microsoft gidip birkaç yıl sonra Series X'e çıkarırken Series S'e çıkarmamazlık yapar mı donanım yetersizliğinden dolayı?

Böyle bir şey yapacaklarını sanmam. Series S'in donanımı güncel oyunlar için gayet yeterli. PS 4 kadar uzun bir ömrü olacağını düşünüyorum. One S'den Series S'e geçmek de çok mantıklı bir karar olur.

Geri
Yukarı