Laptopu satıp Xbox Series S almak mantıklı mı?

Fatiwh

Picopat
Elimde bir laptop var ve pek de güçlü bir laptop değil ben de laptopu satıp Xbox Series S almayı düşündüm. Fakat birkaç başlık okuduğumda bazılarının Xbox Series S'in güçsüz bir konsol olduğunu 2-3 yılda yeni nesil oyunları çalıştıramayacağını okudum. Ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir laptop var ve pek de güçlü bir laptop değil ben de laptopu satıp Xbox Series S almayı düşündüm. Fakat birkaç başlık okuduğumda bazılarının Xbox Series S'in güçsüz bir konsol olduğunu 2-3 yılda yeni nesil oyunları çalıştıramayacağını okudum. Ne yapmalıyım.
Mantıklı eğer sadece oyun oynuyorsanız.

En kötü ihtimalle yeni konsollar gelene kadar çalıştırır sadece ileri zamanlarda grafikler ve çözünürlük baya düşer. Bana sorarsanız alabilirsiniz güzel konsoldur. Zaten Xbox içerisinde Microsoft Edge tarayıcısı, YouTube, Netflix gibi uygulamalar mevcut. Biraz oyun oynarım biraz takılırım derseniz mantıklıdır.

Merhaba,

Xbox Series S, yeni nesil konsollar çıkana kadar desteklenmeye devam edecek.

Çok mantıklı. Xbox Series S şu an Xbox'un en son konsolu, sonraki nesil çıkana kadar bütün oyunlar bu konsola çıkacak çıkmak zorunda, ayrıca fare klavye bağlayıp Edge tarayıcı ile Web de gezinebilirsin

Geri
Yukarı