Xbox One S vs Xbox One X

Şu an konsol fiyatlari uçmuş durumda ama daha düşmez sanırım. Xbox One S ile X arasında sadece görüntü farkı mı var? Xbox One S de FPS düşüşü olup beni mutsuz eder mi?
kardesim bende xbox one s var canavar gibi. 900 p dediklerine inanmayin neredeyse her oyun 1080p ve filmleri 4k izliyorum. xbox one x ve xbox one s grafik karsilastirmasina bakabilirsin cok bi fark yok
Bu saatten sonra One S'e para verilmez. Ha diyorsan ben 900P oyun oynarım bana yeter o zaman iş başka
kardesim sen xbox one ile xbox one s'i karistirdin herhalde. Xbox one s oyun=1080p film=4k

kardesim bende xbox one s var canavar gibi. 900 p dediklerine inanmayin neredeyse her oyun 1080p ve filmleri 4k izliyorum. xbox one x ve xbox one s grafik karsilastirmasina bakabilirsin cok bi fark yok

kardesim sen xbox one ile xbox one s'i karistirdin herhalde. Xbox one s oyun=1080p film=4k
Fps düşüşü oliyormu fps testlerine baktim bazen resident evil 2 de 35 i falan görüyordu ama ?

One S, Forza , Fifa ve bir kaç oyun dışında hiç bir oyunda 1080P veremiyor . İncelemelerine bakabilirsin. Doğuştan konsolcuyum ben

Kardesim bende Xbox One s var canavar gibi. 900 p dediklerine inanmayin neredeyse her oyun 1080P ve filmleri 4K izliyorum. Xbox One X ve Xbox One s grafik karsilastirmasina bakabilirsin cok bir fark yok.

Kardesim sen Xbox One ile Xbox One S'i karistirdin herhalde. Xbox One s oyun=1080P film=4K.

Çok bir farktan kastın? Biri 4K oyun oynatıyor biri 900P biri şu an mevcut konsollar içinde en güçlü konsol birisi orta seviye konsol senin için çok fark olması için ne olması gerekiyor? Birinin 1080P birinin 8K 120 FPS falan mı oynatması gerekiyor? One X ile One S arasında fazlasıyla hem donanımsal hem de FPS farkı vardır iki konsolu sanki eşitmiş gibi ya da birbirine çok yakın seviyedeymiş gibi göstermek biraz komik.

One S 1.4 Teraflops gücünde iken One X ise 6 Teraflops gücündedir. Bu da demektir iki konsol arasında bariz bir grafiksel güç farkı vardır.
İki konsol bir birine yakın güçte demek insanları yanıltmaktan başka bir şey değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı