Xbox One S'e kaç sene daha oyun çıkar?

NicatAze

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. 2. el Xbox One S almak istiyorum da bir sorum olacak. Bu consol daha 2 yil guncelleme alir mi? Yani 2 yil daha oyun çıkar mı? FIFA 23, 24 falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor oyunları gelebilir. Fakat diğer oyunlar için sonu geldi gibi. Bir yıl daha çıkar gibi duruyor. İnşallah yanılmış olurum. Ben de Xbox One kullanıyorum.

Spor oyunları gelebilir. Fakat diğer oyunlar için sonu geldi gibi. Bir yıl daha çıkar gibi duruyor. İnşallah yanılmış olurum. Ben de Xbox One kullanıyorum.

Benim icin onemli olan FIFA 24 falan çıkar mı sizce? Game Pass'daki oyunlari oynar takilirim, onemli olan FIFA benim icin.

FIFA için 24 gelir diye umuyorum.

@atestuna1 aynen öyle hocam. Sadece yeni forma ve kadroları falan olur. Çünkü sınırı belli.

@atestuna1 aynen öyle hocam. Sadece yeni forma ve kadroları falan olur. Çünkü sınırı belli.

Yani ciksa da orijinal gibi olmaz mı hocam? Kotu mu olur yani?
Ben Azerbaycan'da yaşiyorum. Xbox One S 2ci el 2700TL'ye buldum, bir de 5000 TL'ye Series S var yeni ama. Sadece FIFA benim icin onemli, diger oyunlar zaten Game Pass'da her iki konsolla da oynarim diye duşunuyorum. Onun icin kararsiz kaldim.

Grafik kalitesi olarak fark etmez. 5000 TL ile Series S de güzel olur.

Olur hocam. Series S daha iyi. One S için gelecek olan örneğin FIFA 23 ile 20'nin grafik farkı olmaz.

Geri
Yukarı