Xbox One S'e PlayStation kolu takılabilir mi?

esyal21

Hectopat
Yer
İstanbul
Anlık bir haber ile Xbox One S hediyesi aldım yolda şu an. Ama elimde Xbox hakkında zerre bir şey yok. Gelince süs gibi köşede kalmasın diye bir program sayesinde PS kolunu idarelik bağlayabilir miyim? Elimde 1-2-3-4 kolları var.

Anlık bir haber ile Xbox One S hediyesi aldım yolda şu an. Ama elimde Xbox hakkında zerre bir şey yok. Gelince süs gibi köşede kalmasın diye bir program sayesinde PS kolunu idarelik bağlayabilir miyim? Elimde 1-2-3-4 kolları var.
Hediye'de kol yok mu hocam. Baglayamazsiniz ayrica.

Hocam biraz zahmetli ve az verimli bir yolu var.
Önce telefona Xbox uygulaması indirip konsolunuzu telefona bağlayıp uzaktan oynama ayarlarını yapmanız lazım.
"Xbox Support" bu yardımcı olacaktır.
Sonra elinizdeki kolu Bluetooth ile telefonunuza bağlayın.
Artık elinizdeki kolla telefonda uzaktan oynama açık olduğu sürece kendi ekranınızdan oynayabilirsiniz ancak internet bağlantısına bağlı tepkimelerde gecikme olabilir.

Hocam biraz zahmetli ve az verimli bir yolu var.
Önce telefona Xbox uygulaması indirip konsolunuzu telefona bağlayıp uzaktan oynama ayarlarını yapmanız lazım.
"Xbox Support" bu yardımcı olacaktır.
Sonra elinizdeki kolu Bluetooth ile telefonunuza bağlayın.
Artık elinizdeki kolla telefonda uzaktan oynama açık olduğu sürece kendi ekranınızdan oynayabilirsiniz ancak internet bağlantısına bağlı tepkimelerde gecikme olabilir.
Teşekkür ederim hocam. Ölümüne değilde geldiği zaman denemek için test edeceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı